Must be the music - piosenki z programu

1235719

Odpowiedzi

  • Nie wiece może jak nazywa się piosenka która leciała przed występem zespołu Buggsy boys prosze pomóżcie bo bardzo mi sie podoba:face-crying:
    Podziękował(a) (1)Gość
  • o dzięki anonim:)
  • Jak się nazywa piosenka (chyba była przed tym gosciem co grał na gitarze i śpiewał) w której są słowa "wait for me" (przynajmniej tak usłyszałem)? Jest ona taka bardziej rockowa ;) z góry dziękuję
  • wie ktoś może jak nazywa się piosenka która leciała w tle po występie Magdy Wasylik ?
  • jaki jest tytuł DRUGIEJ piosenki która spiewał ten Hubert na samym koncu???
  • widze ze chyba nikt nie da rady zgadnac, jaka to jest ta ostatnia nuta ;////
  • Kat Deluna - Party O'Clock

    Wyjasnione ^^^^
  • must be the music to chyba ta babka ktora spiewa cos o szczesciu z tym facetem co macha flagą.
    kiedys slyszalem remix tej piosenki. prosze o ta piosenke a jezeli to ta to o mix ^ ^
  • Zna ktos piosenke z reklamy MBTM w ktorej Maciek Rock leci samolotem? Dobrze sie ja slyszy gdy skrzyczy - Kora , Jest Z Nami!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • siema!

    Zna ktoś może jakieś nuty które były grane pomiędzy występami?

    pozdrawiam
  • must be the music to chyba ta babka ktora spiewa cos o szczesciu.
    kiedys slyszalem remix tej piosenki. prosze o ta piosenke a jezeli to ta to o mix ^ ^
    Podziękował(a) (1)Gość
  • Czy ktoś wie jak nazywa się piosenka którą śpiewa w najnowszej reklamie dziewczyna z pomalowanymi powiekami. Sztaba kiwa do melodii głową a tuż przed nią (piosenka) Łozo mówi, że wróciłby do szkoły.
  • Utwor ktory spiewala ta babka to Anna Jantar - Zeby szczesliwym byc.
  • A zna może ktoś tytuł piosenki tej z reklamy odc 2 co śpiewa zespól chłopak w kapeluszu czy czy tam czapce... hmm chyba po rusku :face-devil-grin:
  • Chodzi ci o cos takiego Dobry Dień , dobry dień tu twoje radijo hello ? Jak tak to - Enej - radio hello :)
Aby dodać odpowiedź, musisz się zalogować lub zarejestrować.