Kawałek klubowy

2

Odpowiedzi

  • Si, si, prosimy o wsparcie;-) Ja już na forum tlenu i hitów radia eska wrzuciłem link i prośbę o pomoc;p P.S a znowu słyszałeś ten kawałek w galerii i zdążyłeś nagrać kawałek??:)
  • Pracuję w markecie, i podoba mi się ten kawałek; jednak nie wiem co to, bo muzę puszcza nam centrala z Warszawy, a nagrywać muszę po kryjomu ponieważ robię to w czasie pracy.
  • Witam.. Dawno nie zaglądałem a tu widzę, kolejna osoba poszukuje tego kawałka :-) Byłem w weekend na zakupach w Realu i znów to słyszałem.. Nie mam już jednak pomysłu jak namierzyć wykonawcę bądź tytuł.. Fajnie jednak, że udało Ci się nagrać kawałek
    :-) Pozdrawiam
  • Nooo, w końcu się Robson pojawił, a tu zmiany zmiany;D Nie tylko my się zajmujemy Naszą piosenką X heh;p Ja w dalszym ciągu nic nie wiem;p Nawet do kuzyna, który jest obcykany w różnorakiej muzyce,przesłałem ten kawałek z fona i też nie wie kto to...Pokładamy więc nadzieję u kolegi co pracuje w markecie i może zdobędzie tytuł ...;)
  • Może to
    Morris-Desire ?
  • No mam nadzieję, że ten kolega z marketu zadziała a jak zadziała to niech daje znać, gdzie dokładnie pracuje to jadę z dobrą butlą okowity :-)
    A co do odpowiedzi powyżej.. Nie, ale dzięki..
    Pozdrawiam :-)
  • Witam Was ponownie, jedyne co się dowiedziałem, to że muzyka jest z tąd
    [link:ims.fm]
    napisałem do nich mail`a i zobaczymy :)
  • Cześć..
    To i tak już sporo się dowiedziałeś. Jeśli Ci odpiszą to pewnie tytuł prześlą (chyba, że będą się zasłaniali marketingiem i tajemnicami handlowymi) Jeśli nie, to też się odezwij i wtedy ja do nich napiszę.. Pozdro :-)
  • Widzę,że kolega ostro działa;D Wiecie co hehe??;) Ja byłem w empiku i podkładałem do ucha te nagranie, ale nic:(( Nikt nie wie eheh;D Momentami to mi się tak chce, bo chyba nikt nie miał takiej zagadaki z piosenką jak my hahaha;D Kurde kolego, widzę,że ostro działasz;D Miejmy nadzieję,że odpiszą i to razem z tytułem;D A tu znowu Morris- desire ehh...;p Tam to koleś raczej śpiewa hehe;-) Pozdrooo;-)
  • wilq122wilq122 Użytkownik
    BREAKAGE feat. JESS MILLS - FIGHTING FIRE Moze to jest to??
  • Na razie cisza.... Może w ogóle nie odpiszą... :(
  • Bądźmy dobrej myśli;) Moim zdaniem, powinni odpisać, bo to chyba nie zrobi im dużego problemu w celu podania tytułu;p
  • Witam.. Wchodziłem na ich stronę i też myślę, że może być problem z tym aby odpisali bo to raczej za poważna firma aby się tym zajęli.. A sprawdzaliście to co napisał wilq 122? Bo ja w robocie siedze, puszczamy trasy oddziałów, mam Sajgon i nie ma jak tego posłuchać :-( Dajcie znać bo mnie i tak nocka w biurze czeka :-( Pozdrawiam :-)
  • Siemka Robson;p Niestety to nie to:((( Od razu jak włączyłem ten kawałek, to łza mi się zakręciła;-(( A tak się cieszyłem ehhh...;p To Ci nie zazdroszcze nocki w rabucie;// Ja za to wczoraj siedziałem w pracy do 3;// tylko 13h i ledwo się doczołgałem do domu, a dzisiaj "odnowa biologiczno- psychiczna" bo wolne;D Ale jutro już nie ehhh;p

    ....czekamy na dalsze wieści...;-)
Aby dodać odpowiedź, musisz się zalogować lub zarejestrować.