Wiz Khalifa - Black And Yellow Remix (J.Reyez, Hangman, Tycoon) Pomoc W Pobraniu Tej Piosenki

Proszę O Pomoc W Pobraniu Tej Piosenki Nigdzie Jej nie Mogę Pobrac Kto wie skąd moge pobrac tę piosenke prosze o podanie linku z góry Dziękuje :) PZdR :face-smile:

Odpowiedzi

  • Witam,znalazłem linka więc łap :face-devil-grin: : [link:limelinx.com] , gdyby były jakieś problemy daj znać przerzucę na inny serwer :face-smile:
    Podziękował(a) (1)benq145
  • Dzieki ale nie moge pobrac daje pobierz wyskakuje to ze mam smsa wyslac wysyłam wpisuje pin i dalej nic nie moge prosze cie jesli znasz jakas inna strone to daj linka skad to moge pobrac Dzieki :)
  • Ok Pobrałem Dzieki Wielkie Jestes Wielki :)
  • Oki,zaraz wrzucę ten kawałek ze swojego dysku na serwer zippyshare :face-smile:
    Podziękował(a) (1)benq145
  • No to super,cieszę się,że się udało.Heh drobiazg,pozdrawiam :face-smile::face-smile:
    Podziękował(a) (1)benq145
  • Mam Jeszcvze jeda piosenke tez nie wiem skad moge ją pobrac a zwie sie Purely Def - Grindin a to link
    Pobieranie danych...
    ; Wiec jak mozesz prosze pomóz te piosenke to juz chyba z 1 miesiac nie moge pobrac :) Z Góry Dzieki;)
  • własciwie teraz sobie o niej przypomniałem jak tak mi pomogłes szybko to pomyslałem ,ze moze i z ta nie bedzie problemu :)
  • Hhmmmm już widzę,że będzie ciężko z linkiem - a czy byłbyś zadowolony gdybym przerobił ten utwór z YT na mp3 i wrzucił go na serwer - jakość takiej przeróbki jest nawet całkiem dobra ??
  • No OK Nie Ma PRoblemu Rób JAk Ci Najlepiej :)
  • Znam taką strone co kiedys wystarczyło wkleic link z YT i znajdywało piosenke i mozna było ją sciągnąc a teraz nie wiem czemu sie nie da a strona to ;[link:dirpy.com]
    zamias tego na samy dole TEAM A to było pole do wklejenia lnku i mozna było pobrac kazdą piosenke .
  • Gotowe,link dla Ciebie :
    :face-smile:
    Podziękował(a) (1)benq145
  • Dzieki Zioom Naprawde ?Jestes Wielki Pzdr Benq :)))) Wielkie Dzięki Dla Ciebie :)
  • Drobiazg , cała przyjemność po mojej stronie , pozdrawiam :face-smile::face-smile:
    Podziękował(a) (1)benq145
Aby dodać odpowiedź, musisz się zalogować lub zarejestrować.