Jaka to Piosenka?

Witam chciałabym znaleść piosenkę, bo widziałam ją na vivie (teledysk) i on wyglądał tak.
Jest za konsolą jakiś DJ tak jakby na dyskotece, koncercie. i tam tańczą ludzie i jest grupka bawiących się tak elegancko ubranych dziewczyn i ta jedna chce na złość zrobić byłemu chłopakowi który tańczy z inną i flirtuje z djem. potem jednak tańczy z tym byłym, uwodząc go i kawałek się kończy tym że ona idzie w kierunku samochodu byłego chłopaka, ale omija go jednak i idzie do samochodu dja i odjeżdżają. BŁAGAM, WAŻNE! :) :face-smile:

Odpowiedzi

  • hehe łatwizna - Who want to be alone - nelly furtado:face-devil-grin:
  • nelly furtado feat tiesto - who want to be alone
  • Tak właśnie myślałam że to tiesto , dziękuję bardzo :)
  • prosze :face-smile:
  • tajemnicą w mojej głowie....tak blisko jesteś....nieświadomie
  • co to za piosenka
  • na 4fun leciał wczoraj teledysk takiej piosenki spiewa babka (czarna) i gosciu chyba tez czarny no i co jakis czas na ekranie pojawiaja sie różne zwierzęta kura swinia i tak sie bujaja w rytm muzyki? wiecie co to?
  • etkaseetkas Użytkownik
    Boundzound feat.Oceana - BANG
  • Witam . dawniej na vivie leciala taka piosenka (mozliwe ze teraz czasami tez leci) , spiewa ja baba , wyglada na troche nacpana xD , na poczatku piosenki jest sunday czy jakos tak ;D a i w nazwie tej piosenki jest slowo lullaby chyba ;D Prosze o jak najszybsza pomoc
  • Witam wczoraj leciała na 4fun tv piosenka w której chlopak lechał deskorolką i po drodze zbierał z ulicy rózne rzeczy i pózniej zbudował robota lub cos takiego
Aby dodać odpowiedź, musisz się zalogować lub zarejestrować.