PIOSENKA Z 4FUN TV>! POMÓŻCIE.....!

13468935

Odpowiedzi

  • etkaseetkas Użytkownik
    Z dziewczyną śpiewającą: "My heart still beats for you":
    Pobieranie danych...

    A to następne:
    Pobieranie danych...
    Podziękował(a) (1)Gość
  • nie znam wykonawcy ale pamiętam teledysk:
    dziewczyna w "sfilcowanych" włosach na głowie, rzecz się dzieje w jakimś nie wiem czym i jest najpierw autobusie potem w jakiejś rurze a i ma ciemną skóre. może ktoś wie??
  • dzięki ;) dziś mnie ta piosenka obudziła i zdążyłem zapisać ;) ale i tak dzięki za odpowiedź etkas;)
  • nie znam wykonawcy ale pamiętam teledysk:
    dziewczyna w "sfilcowanych" włosach na głowie, rzecz się dzieje w jakimś nie wiem czym i jest najpierw autobusie potem w jakiejś rurze a i ma ciemną skóre. może ktoś wie?? :face-angel:
  • siema , wiecie może jak nazywa się piosenke , która leciała dziś w godzinach od 16-20 na 4fun tv wiem , ze w teksie jest jak by "super star" , a piosenka się zaczyna jak by dźwiękiem trąbki

    dziękuje:face-smile:
  • Mam pytanie piosenka na 4fun tv jakieś techno z rapem gdzie byli jacyś Azjaci i jakieś 3g się tam powtarzało ??
  • może G6 a nie 3g ?

    Pobieranie danych...
  • dzisiaj leciała rosyjka piosenka fajna w 4fun tv jakos o godzinie mniej wiecej 14 coś koło tego taki raper śpiewał i potem takie fajne dziewczyny w refrenie moze ktos wie jaki jest tytuł prosze pisać z góry dzieki
  • cos tam było w refrenie skuczaju nebezpeczna prosze o tytuł
  • hej
    szukam piosenki, ale pamiętam tylko urywki z teledysku: Kobieta czarne długie włosy śpiewa. cala sceneria jest taka swiecaca, imprezowa, jakby gwiazdy z nieba spadały ;p
    w refrenie spiewa cału czas "uuuuuhuuu... " i potem jest jakies fallin czy falling...
    proszę o szybka odpowiedz
    z gory dzieki;]
  • Równiez poszukuję tej piosenki rosyjskiejbyłabym również wdzięczna o odpowiedź :)
  • etkaseetkas Użytkownik
    Mirami feat. VovaZiL'vova - Sexualna
  • hej
    szukam piosenki, ale pamiętam tylko urywki z teledysku: Kobieta czarne długie włosy śpiewa. cala sceneria jest taka swiecaca, imprezowa, jakby gwiazdy z nieba spadały ;p
    w refrenie spiewa cału czas "uuuuuhuuu... " i potem jest jakies fallin czy falling...
    proszę o szybka odpowiedz
    z gory dzieki;]

    (nie chodzi o Katy Parry)
  • siemanko, wczoraj na 4fun w godzinach 14:30-16 leciała z@&%#$@&a pioseneczka, jakiś remix starego hitu. koleś z brodą chodzi po NEW YORKU i wlaśnie o nim śpiewa, słyszałem też jakieś słowa London London:D
    pomóż ktoś:*
Aby dodać odpowiedź, musisz się zalogować lub zarejestrować.