Muzyka z reklamy

Gwiazdy tańczą na lodzie

«1
Czy zna ktoś tytuł piosenki do której dziś tańczył Saleta ???

Odpowiedzi

  • PawmasterPawmaster Administrator
    Patrick Swayze - She's Like The Wind

    Pobieranie danych...
  • do jakiej piosenki tanczyla kasia glinka w ostatnim odcinku??
  • czy zna ktos piosenke do ktorej tanczyla olga borys w 7 odcinku????!!!!! prosze jak ktos wie nich mi odpowie
  • Czy ktos wie jaki jest tytoł piosenki do ktorej wczoraj tanczyła Anna Popek.Wiem ze cos tam było "santa dzamejka"ale nie znam tytou ani wykonawcy.Jak ktos wie prosze o napisanie.Pzdr
  • "SUN OF JAMAICA" BONEY.M.
  • TEN UTWÓR "SUN OF JAMAICA" WYKONUJE JESZCZE ZESPÓŁ "GOOMBAY DANCE BAND" I DO TEGO WYKONANIA ONI W TYM ODCINKU TAŃCZYLI...POZDRAWIAM
  • Wielkie dzięki .I jeszcze raz pozdrawiam:):):)
  • witam:)poszukje rowniez piosenki do ktorej tanczyla Olga Borys ze swoim partnerem w 7 odcinku. jakos tam lecialy dni tygodnia po angielsku cos tam"monday tuesday cos tam cos tam:D" Bardzo mi zalezy. Pozdrawiam
  • POMOCY !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Poszukuję piosenki do której tańczyła Olga Borys w dziewiątym odcinku czyli wczorajszym?????? To podobno muzyka filmowa .... Tańczyli przed piosenką Modern Talking - cherry cherry lady...... Ta piosenka o która mi chodzi w nazwie wykonawcy ma słowo "boy' i "princess" a jej słowa lecą jakoś tak "...if you come... baby, just ....... now" tylko tyle wiem ,, prosza o pomoc please!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • podajcie jak możecie i znacie tytul piosenki do ktorej tanczyla kasia glinka w wczorajszym odcinku gwiazdy tancza na lodzie. pardzo prosze!!!
  • Do czego tańczył Mroczek (był ubrany na czarno)???
  • PROSZE O PIOSENKE DO KTÓREJ TAŃCZYŁA KASIA GLINKA WE WCZORAJSZYM ODCINKU CHODZI MI O TEGO WALCA I O TĄ SZYBKĄ.BARDZO PROSZE O POMOC
  • 30 listopada Kasia Glinka tańczyła do piosenki "Aquarius" z musicalu Hair:-)
  • Piosenki, do których 23 listopada, tańczyła Kasia Glinka to: "Knockin' on heavens door"
    Guns N' Roses i "Cheri, Cheri Lady" Modern Talking. Rafał Mroczek tańczył do "Nothing Else Matter" Metallica:-)
  • W 7 odcinku Olga Borys tańczyła do piosenki "Friday I'm in love" zespołu The Cure:-)
Aby dodać odpowiedź, musisz się zalogować lub zarejestrować.