Muzyka z reklamy

Kevin Sam W Domu

«1
jak kevin byl w kosciele i rozmiawial z tym sąsiadem. wtedy leciala taka piosenka fajna. jak lecial do domu i przygotowywal sie do wojny ze zlodziejami i nutka jak ten chorek spiewal. zna ktos ??:face-monkey:

Odpowiedzi

  • EckoEEcko Użytkownik
    12. Carol of the Bells - 1:25
    13. Star of Bethlehem (reprise) - 2:59
    14. Setting the Trap - 2:16 :face-angel:
    Podziękował(a) (1)Gość
  • dzieki :D
  • a wie ktos co za piosenka leciala dgy biegla cala rodziana na samolot taki rock n rolll
  • Tez poszukuje nazmwy tej piosenki na lotnisku.Zna ktos??
  • a ja poszukuję piosenki która leci gdy kevin urządził niby- imprezę z manekinami którymi porusza.zna ktoś? byłabym wdzięczna;)
  • a ja wiem jaka to piosenka ja biegli na lotnisku heh.. ja tez potrzebuje piosenke co był z tymi manekinami :)
  • jeżeli chodzi o te manekiny, to jest to piosenka Brenda Lee - Rockin' Around The Christmas Tree :)
    Podziękował(a) (1)Gość
  • oo wielkie dzieki ;)
  • a znacie moze jakies jeszcze fajne świateczne :) albo sama muzyke :) NAPEWNO SIE PRZYDA :)
  • tytuł piosenki jak cała rodzina biegła na lotnisku to:
    Run Run Rudolph
  • a piosenka ktora leci jak jada z tym krolem polki w ciezarówce ?
  • Dziękuje bardzoo za tą piosenke jak Kevin robi oszukana "impreze" :face-smile: 1h jak nie wię cej ją szukałam ! :face-plain: naprawdee dziekuje !!!!!!!!:face-smile:
  • Witam. Od paru dni szukam piosenki którą Kevin śpiewa w łazience stojąc przed lustrem stena jest umieszczona w 49 minucie filmu. Proszę o pomoc
  • White Christmas - The Drifters o tą Ci chodzi Anonimie ?
  • tak właśnie o to chodziło dziękuje bardzo za pomoc
Aby dodać odpowiedź, musisz się zalogować lub zarejestrować.