Świąteczna piosenka w RMF MAXXX

Witam:)
Jak nazywa się piosenka, która leciała 6 grudnia ok 7.40 w rmf maxxx?? Powtarza się w niej motyw "christmas, christmas...". Udało mi się nagrać końcówkę tej piosenki (jakość nagrania nie jest zachwycająca), jednak nie zdążyłem wychwycić jej słów :face-sad: Będę wdzięczny za każdą pomoc:face-smile:

Odpowiedzi

  • to chyba last christmas:face-plain:
  • Ta piosenka to : "Jay Delano - It's Christmas"
    Podziękował(a) (1)adi0201
  • Dzięki wielki:) Tego szukałem;]
  • jak sie nazywala pisoenka w rmf maaxxx taka swiateczna ktora leciala 11 grudnia okolo godz 8.23
  • Witaj!

    Czy chodzi Ci o utwór... <?>

    --> Mariah Carey - Oh Santa!

    Pozdrawiam.
  • dzis (15.12 ok godz 9-9:30) leciała piosenka w rmf fm , w refrenie bylo słowo christmas. wykonywala ja kobieta. piosenka byla wolna. moze ktos sie orientuje ?
  • Zapewne chodzi Ci o Sarah Connor White Christmas. Mylę się ? Jechałam rano autobusem i wpadla mi w ucho ;)
  • Jay Delano- Christmas :):face-smile:
  • Poszukuję piosenki która leciała dziś najprawdopodobniej w RMF Maxx . Otóż w tle leciał podkład Jingle Bells i w trakcie piosenki nikt nie śpiewał tylko jakiś facet mówił coś grubym głosem. O ile wiem ta piosenka jest bardzo stara bo pamiętam ją jeszcze z dzieciństwa. Zna ktoś tytuł?:face-sad:
  • Anonim pewnie szuka tego "Yello - Jingle bells" :]
  • dzis leciała w rmf maxx polska piosenka swiateczna około 13;50
  • Ta polska piosenka to : "DeSu - Kto Wie"
  • Jak się nazywała piosenka 24.12.12 koło 14 przed wiadomościami świąteczna, szybka piosenka?
Aby dodać odpowiedź, musisz się zalogować lub zarejestrować.