Mam Talent 3 - piosenki z programu

15051535556

Odpowiedzi

  • Witam czy zna ktos piosenke ktora leciala po wystepie bebniarzy?Chodzi mi o tych trzech gosci i tego chlopczyka.Po ich wystepie leciala taka muzyka.Zna ktos tytul?To byl odcinek 3.
  • To byl zespol Simba Jasiri w 4 odcinku.
  • Ale jaka była muzyka po ich wystepie?
  • Muzyka zawsze na początku i gdy po przerwach wracają prowadzący

    To niby jazz, grane na trąbkach bez śpiewania, ale nie chodzi mi o tą muzykę która leci gdy na ekranie po przerwach jest napis "Mam talent" i jest animowany wstęp. Chodzi o moment gdy już wychodzą prowadzący.
  • C@&A
  • Pobieranie danych...


    Po ogłoszeniu wyników w tle leci bardzo fajna melodia, proszę o pomoc :)
  • Szukam piosenki do której na kastingu tańczyła Ula "Afro" Fryc - Nie "Break it off" :face-devil-grin:
  • :face-devil-grin::face-devil-grin::face-devil-grin::face-devil-grin::face-devil-grin::face-devil-grin::face-devil-grin::face-devil-grin::face-monkey::face-monkey::face-monkey:
  • Boska odpowiedź, bardzo dziękuję za używanie języka polskiego ^^ Mery Krismas XD
  • wiecie może jak nazywa się piosenka przy której wchodzi Jędrek ? wcześniej były podane ale tylko jak już tańczył...

    Pobieranie danych...
  • Witam,
    Szukam piosenki, która leciała w tle po występie Pawła Ejzenberga w półfinale programu.

    Pozdrawiam i dziękuję za pomoc.
  • Sam sobie odpowiadam:
    Crash Test Dummies - Mmmmm Mmmmm
  • dla wszystkich chetnych :

    Basement Jaxx - Good Luck(Feat.Lisa Kekaula)

    ta nuta leci, gdy szwarcu schodzi ze sceny !
  • szukam muzyki ktora przewaznie leci jako podklad na koncu programu , kiedys slyszalem ja w cyrku tez na samym koncu jak przedstawiali wszystkich . POMOZCIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • Jaki jest tytuł piosenko jak Foremniak skacze na Janusza Cieleckiego pomóżcie błagam
Aby dodać odpowiedź, musisz się zalogować lub zarejestrować.