REkLAMA ERA BLUE CONNECT:)

11112131416

Odpowiedzi

  • kurde, tez mi sie podoba ta piosenka ;dd no dobra. Sprawdzę tą anonimkę, idę jutro do galerii bałtyckiej, to zadję do empika i wam dam znaać ;dd
  • adassadass Użytkownik
    No to poszukaj, a my trzymamy kciuki:D Powodzenia:D ^^ xD
  • To jest tylko taki maly kawalek i nic wiecej :P
  • KachaKacha Użytkownik
    ja tez zaczynam sie godzic z ta mysla....musimy jakos to przezyc. szkoda, bo melodia ekstra. no i wlasnie przekonalismy sie jak wredne potrafi byc zycie :( :D;D
  • KachaKacha Użytkownik
    niedlugo Adass oficjalnie zakonczy poszukiwania :( buuuuu :(;( chcialam napisac cos zanim to sie stanie :D ale Polska to jednak solidarna potrafi byc xD
  • wejdzcie na [link:vixy.net] i tam skopiujcie z you tuba adres ten http://pl.youtube.com/watch?v=oB967s83dbk
    i ta wklejcie.
  • http://www.wrzuta.pl/aud/file/qHCz973sEe/ TO JEST TA PIOSENKA ODRAZU DO POBRANIA :DDD
  • KachaKacha Użytkownik
    ale my juz dawno mamy taki fragment. <ściana> taki kawalek, z reklamy to my juz sciagalismy z 10 razy plus wszystkie mozliwe remixy. naprawde czytajcie troche wczesniejsze posty.... teraz to sie nie dziwie, ze to jest najdluzszy watek na forum xDDD oj oj ojj.... tej piosenki w calosci po prostu nie ma. No wiecie, ze jest wstep,zwrotka,refren,zwrotka,refren,refren i koniec. Ewentualnie ten fragment z reklamy moglby byc koncowka, bo tam jest charakterystyczne zakonczenie w tych kawalkach co mamy, ale cos poczatku nigdzie nie ma albo calosci. z tego wnioskuje ze calosc nie istnieje. dajemy sobie spokoj. O. dzieki wszystkim za wspolprace :)
  • [link:katalogmp3.eu]

    Tu znalazłam trochę dłuższy kawałek ;)
  • KachaKacha Użytkownik
    ej mam pytanie, bo kurde jakos mi sie nie chce konczyc tego watku :D o czym myslicie jak widzicie reklame Blue Connect? :))))
  • Sprawdźcie ten link [link:mp3p.pl]
  • KachaKacha Użytkownik
    mamy to juzzzzzzz
  • KogutKKogut Użytkownik
    dzieki wam za ten kawalek 2 min i mam!!!!!a wy sie rospisaliscie na 5tysiec stron!!!
  • KachaKacha Użytkownik
    taak? cala piosenke? ze zwrotkami? i refrenami? nie przeciagniety fragment z reklamy do ponad minuty czy tam dwoch? to sie pochwal cwaniaczku:P
  • echh, byłam w empiku, ale nic nie znalazłam;pp może jestem ślepa ;p ale chyba tego nie ma :| bo to niemożliwe..
Aby dodać odpowiedź, musisz się zalogować lub zarejestrować.