Muzyka z serialu

Piosenka Z Tancerzy 3 Sezon

«13
Witam, mam pytanko a mianowicie czy ktoś zna piosenke przy której była zabawa w akademiku w 1 odc 3 seri tancerzy. Do tej muzyki oceniał ich jakiś kolega Doroty co go poznała w księgarni, psycholog jakis:D z góry dzieki za odp;)

Odpowiedzi

  • a wie ktoś jaki tytuł piosenki jest na koniec tancerzy 3 serii??
  • no wlasnie, wie ktos jak nazywa sie piosenka lecaca na koniec odcinka 23 w 3 serii??
    prosze o pomoc!!!:face-sad:
  • ja wiem.:face-smile:

    Natalia Lesz - it's OK , ale ona krótka strasznie jest. ; //:face-plain:
  • no właśnie wiedzie co to za piosenka co leci na tle napisów końcowych w Tancerzach sezon 3? proszę bardzo mi sie podoba :)
  • jak nazywa sie piosenka z 23 odcinka gdzie tańczyli w grupie
    A Inga i Dorota z boku same???
    Proszę to ważne:)
    Z góry dziękuje:):face-angel:
  • jest to odcinek 24 albo 24 dokładnie nie wiem:)
  • KOCHAM TANCERZY !!!!!!!!!!!!!!!! < 333333333333333333333
  • :face-angel::face-crying::face-devil-grin::face-monkey::face-plain::face-sad::face-smile: żal mi was
    ( masakra)
  • Ale zaje... że tu piszecie to co piszecie :face-devil-grin: naprawde sie ciesze :face-angel: buhahahahahahhahahahahahahah... ;D
  • :face-monkey: ale ty jestes depnięty.. ale spoczko :face-smile:
  • ciekawe , ktoś inteligentny napisał , że piosenka Natali Lesz jest krótka ? Ona trwa 4 min .. :face-monkey:

    lol , no super jest ! ; *
  • :face-smile: z@&%#$@&a nutka ;))
  • Bardzo was proszę to dla mnie bardzo ważne ! co to za piosenka z 27 odcinka co do niego tańczyła Sylwia do tej niby roli baletowej błagam niech mi ktoś napisze co to za piosenka ! :face-crying:
  • szukam piosenki do której tańczxono na urodzinach Doroty w klubie. Piosenka kończąca odcinek
Ta dyskusja została zamknięta.