Muzyka z serialu

Szuakm Piosenek Z M Jak Milosc I Barwy Szczescia

«1
we wczorajszym odcinku m jak milosc leciala piosenka ze slowami 'gdy ciebie nie bedzie' zna kto jej tytul i wykonawce? :)
a 2 pytanie, rowniez w wczorajszym odcinku ale tym razem na koniec barw szczescie leciala ladna polska piosenka ,znacie? :D

Odpowiedzi

  • :face-crying:
    Pobieranie danych...
    to jest link do tej piosenki co szukasz pozdrawiam!!:face-smile:
  • :face-devil-grin:
  • dzieki serdeczne:D
  • :face-sad: buuuuu!
  • nie znam
  • :face-devil-grin::face-monkey::face-plain::face-sad::face-smile::face-crying::face-angel:
  • Znacie piosenkę z M jak miłość leci refren: kochaj mnie, blisko bądź, kochaj mnie trwaj przy mnie bądź. Wokół wzbużone morze...
    ZNACIE???????????????????????????????????????
    :face-smile::face-smile::face-smile::face-smile::face-smile::face-smile:
  • Znacie piosenkę z M jak miłość leci refren: kochaj mnie, blisko bądź, kochaj mnie trwaj przy mnie bądź. Wokół wzbużone morze...
    ZNACIE???????????????????????????????????????
    jest ona między innymi z odcinka z 30 marca 2010roku
    :face-smile::face-smile::face-smile::face-smile::face-smile::face-smile::face-smile:
  • Może to:

    --->Krzysztof Kiljański & Kayah : Prócz Ciebie nic
  • A wiecie może ską wziąć te motywy muzyczne z serialu? Chodzi mi konkretne o takie smutniejsze, które są już od początku serialu. Nie ma ich na stronie internetowej.
  • piosenka leciała ostatnio jak kinga, ala, i mrka siedziały w tym swoim biurze, wiecie jaka?
  • Witam, oglądałam zwiastun odcinka 778 M jak miłość, znacie może tą piosenke?
    [link:m-jak-milosc.pl]
  • Phil Buckle - Please Please
  • Jak nazywa się ta piosenka co byłą w odcinku wczorajszym pod koniec filmu jak mirka i kinga rzucały kamienie do moza i jadly kanapki i pozniej jak Piotrek Irek i Kuba wyjeżdżali jak z bramy wyjezczli prosze barddzo o ten tytul bardzo mi sie podobal z gory dzieki
  • phil buckle-pleas
Aby dodać odpowiedź, musisz się zalogować lub zarejestrować.