You Can Dance

17810121315

Odpowiedzi

  • *link


    sry za spam...
  • Timbaland-Apologize;-)
  • prosze ludziska piosenka z ostatniej solowki piotrusian w refreie leci jakos tak ice girl blagam
  • Wielkie dzieki :)
  • 3 ostatnie odcinki super piosenki tanczone przez piotrka moze ktos zna tytoly?/
  • 11 ODCINEK


    Występ grupowy: Michael Buble - Fever
    Natalia i Rafał: Kasia Cerekwicka - S.O.S
    Diana i Rafał: Fat Joe ft Nelly - Get It Poppin
    Anna i Maciek: Christina Aguillera - Candyman
    Natalia i Rafał: Gotan Project - Santa Maria
    Diana i Rafał: Shakira - Whenever, Wherever
    Anna i Maciek: Avrill Lavigne - When You're Gone

    solo
    Rafał Kamiński: Afromental - I've Got What You Need
    Rafał Kryla Tito : Michael Jackson - Don't Stop 'Til You Get Enough
    Anna Bosak: Fergie - Fergalicious
    Maciej Florek: Sting - Shape of my Heart
    Natalia Madejczyk: - Christina Aguilera - The Right Man
  • A mnei meczy taki jeden utwor ktory przewinął się gdzieś w trakcie programu, bylo to coś latynoskiego, utwor przypominał te które lecą w trakcie karnawalu w rio, ale byl znacznie nowocześniejszy. Mocno brzmiący fortepian, prosta melodia, i 2 kobiety spiewające "la la la la..." w refrenie i jedyne co pamietam ze zwrotki to "vose". Niezywkle chwytliwy utwór, ostatnio często gdzieś slysze jego fragment, ale na pewno nie ma go na listach, bo zazwyczaj robi za podklad. Piosenka jest bardzo chwytliwa wiec napewno ją kojarzycie:)
  • witam wszystkich potrzebuje tytuł piosenki przy której tańczył wczoraj Roofi swoją solówkę dzięki z góry:) pozdro
  • A jak sie nazywa piosenke ona leci w Serialu Tajemnice Smolvin ktos wie ???
  • PawmasterPawmaster Administrator
    edytowano 22.11.07 o 17:18
    remy zero - save me
    [link:tnij.org]
    Zmieniony przez Pawmaster
  • mam ogromna proźbe!! szukam juz z ponad tydzien piosenki ktora jest w trakcie pokazywania tego ktortkiego filmiku o szkole w USA ktora jest głowna nagroda tzn te 3 miechy uczenia sie w niej....wiecie o co biega nie??:P prosiłabym bardzo o tytuł lub chociaz autora tej piosenki to spiewa jakas laska i to sławna bo kurcze kojarze ta piosenke a nie moge jej rogrysc:( prosze!!
  • jednak to nie ta piosenka chodzi mi o to co wczorj leciało w YOU CAN DANCE ta pisenka była z tajemnice smolvin ale to nie ta--->Remy Zero - Save Me (Smallville Theme).mp3 .. inaa taka bardziej przyjemna nie wiem jak sie nazywa własnie ..
  • Amerie - "Not the only one" - piosenka z solówki Roofiego z 21 listopada
  • a piosenka z solówki Maćka? 21 listopada?
  • piosenka , przy której tańczył wczoraj Roofi w solówce to dawid bowie- "let's dance", tyle tylko, zenie wiem, jaki to remix i czyj ;d
Aby dodać odpowiedź, musisz się zalogować lub zarejestrować.