REkLAMA ERA BLUE CONNECT:)

11113151617

Odpowiedzi

  • KachaKacha Użytkownik
    krecimy sie w kolko. jest, ale albo 30 sekund albo remix z freestylerem ;/ a o tym juz jakis czas wiemy.
  • nannnann Użytkownik
    ludzie czytajcie troche poprzednie wypowiedzi a nie bez sensu wrzucacie tytul albo link do wrzuty.. O TYM TO MY WIEMY! wrr xP
  • Dokładnie. W sumie stoimy w miejscu:| A tego z Gdańska to zakatrupić tylko ... :| Ale ludzie nie łammy się ;) Znajdziemy to :D Chyba trza Kacha ponownie planować wyprawę do Czech:D xD
  • adassadass Użytkownik
    to tYż ja znowu:D ^^
  • KachaKacha Użytkownik
    Ty wez sobie napisz na jakiejs karteczce i przyklej do monitora, ze masz sie logowac na rozpoznajemy :D:D a z gdanska to byla dziewczyna. jesli takie podejscie ma tez do chlopaka to wspolczuje :D:D mogla chociaz napisac, ze nie kupila, albo ze nie ma na tej plycie tej piosenki.
  • KachaKacha Użytkownik
    a do czech to sie wybiore, jak mi ktos przywiezie tone lekow :D bo jestem sama i nie wychylam nosa z domu, a zadnych prochow w domu nie mam. to kto chetny?;d
  • adassadass Użytkownik
    Nawet karteczka nie pomoże :D Za dużo masła więc mam skleri ;) Ja jak najbardziej na Czechy chętny :D
  • KachaKacha Użytkownik
    a moze tej piosenki rzeczywiscie nigdzie nie ma?;/;/
  • A czy ktos zna tytul tej plyty co to niby w gdansku byla? Jak jest w merlinie to ja ja kupie i podesle linczor do ripa ;]
  • KachaKacha Użytkownik
    no wlasnie jakas za 29.90 i podobno sa na niej inne fajne kawalki. i tyyyyle wiemy ;/;/
  • [link:speedyshare.com]

    wrzuciłem na rapida tą piosenke z reklamy :d
  • KachaKacha Użytkownik
    boze... Ty widzisz i nie grzmisz...
  • Może to was usatysfakcjonuje :)
    [link:mp3.teledyski.info]
  • obawiam sie, ze nie usatysfakcjonuje... ;) chociaz ten remix z drugiego linku (1:11) jest calkiem spoko ;)
    jak obiecałem, mala reklamowka: [link:bcuteam.googlepages.com]
    DarkSide, jesli chodzi o samo sklejanie to dobry jest audacity, ma jakies podstawowe efekty. A jesli chodzi o zabawe w troche trudniejszym srodowisku, to polecam FruityLoops, podobno mozna nim wygenerowac kazdy dzwiek... ale do najlatwiejszych nie nalezy.
    a Kasia i Adas... moze byscie sie spotkali na zywo w empiku w Gdnasku, a nie tylko przez gadu ;> Wszyscy by na tym skorzystali ;)
    /zaja
  • adassadass Użytkownik
    Nie jest zły pomysł, żeby tylko był ten empik, a właściwie ta płyta w nim sprawdzona :) Ale qrde
    ludzie nie poddajemy się! :)
Aby dodać odpowiedź, musisz się zalogować lub zarejestrować.