Muzyka z serialu

Tancerze - piosenki z serialu

1151618202150

Odpowiedzi

  • A jak nazywa się ta piosenka do której tańczyły Sylwia, Dorota, Inga i Roma
    chodzi mi o tą piosenkę z kastingu do której tańczyły.
    NIE MOGĘ JEJ ZNALEŚĆ! :face-crying:
  • witam,
    sorry ze odgrzebałem ale interesuje mnie ten kawałek przy którym Alicja Piotrowicz tańczy w nocnym klubie w pierwszym odcinku. czy ktoś co to jest i gdzie go szukać??
    pozdrawiam
    johny9991
  • czy ktos wie jak nazywa sie utwór w 1 odcinku gdy piotr tanczy przy magnetofonie na koncu odcinka??? pomozcie
  • hej;) teraz jak leca tancerze na tvp2 powtorki i nie wiecie co za piosenki lecialy w odcinku to szukajcie w napisach koncowych ja tak zawsze robie:) bo tam pisze:)
    Podziękował(a) (1)Gość
  • a wiecie może jaka piosenka leci w układzie romy (tango) w odc 6 co tańczą przy takich "brarierkach"?
  • wiecie w końcu jak nazywa sie ta piosenka z układu u Romy, taka szybka, co Sylwia musiała go powtarzać??
    niech ktoś pomoże, proszę :) bardzo mi się ona spodobała a nie mogę jej nigdzie znaleźć, nawet na You TUbE nie ma :(
  • to jest MR. Z Count 2 six tylko nie mam pojęcia jak ściągnąć :face-plain:
  • ja podbijam pytanie p tango u Romy...........
    Prosze o odpowiedz bardzo mi zalezy.........
  • wie ktoś co to za utwór, który leci na początki odcinka 11 jak wszyscy tańczą??
  • ja takze skladam zapytanie o to slynne tango
  • cytat:wie ktoś co to za utwór, który leci na początki odcinka 11 jak wszyscy tańczą??

    Odp:To jest piosenka Eye on the tiger czy jak to sie tam pisze ale nie wiem kto wyk
  • A wie ktoś jak nazywa się piosenka z odcinka 14 "W imie zasad" jak Dorota się przyznała że brała tabletni i potem wszyscy tańczyli co Rafa włączył piosenke
  • To słynne tango to chyba Tomasz Filipczak - Tango dla niego i dla niej
  • :face-smile:
  • a wiesz moze gdzie mozna wyhaczyc ten kawalek bo ja szukam i szukam i nic........... szukam juz tego tanga dobrych pare miesiecy
Aby dodać odpowiedź, musisz się zalogować lub zarejestrować.