Piosenka Rosyjska Z Ru.tv

15681011101

Odpowiedzi

  • Chodzi ci o Dyskotekę Avaria z piosenką "Leto wsegda"
    Ich piosenki znajdziesz wpisując Malinki na YouT bo to ich najbardziej rozpoznawalna piosenka
    (swoją drogą jest świetna)
    Proszę linki:

    Pobieranie danych...


    Pobieranie danych...
  • poszukuję dwóch piosenek, nie pamietam na ktorym programie lecialy ale albo na ru.tv albo na music box russia.
    1. koles w tym teledysku tanczy z kanistrem benzyny, potem sie ja oblewa i pali sie, a obok niego tamcza dziewczyny tak jakby cienie, duchy :)

    2. klientka ma niesamowity glos, nie obejrzalam calego teledysku, ale na koncu stoi kilka dziewczyn w czarnych balowych sukniach i maja wlosy upiete czarne, podejrzewam ze to jest ona ????? tylko ciezko ogolnie tytul znalesc
  • Nr 1 to Maks Barskich:
    http://rozpoznajemy.pl/muzyka-piosenka/37030/7/muzyka-z-russian-music-box/
    Nr 2 to najprawdopodobniej Sława z piosenką "Adinoczestwo" granej na koncercie (wklejam oryginał)

    Pobieranie danych...
  • Jeśli będziesz bardzo chciał/a poszukam koncertowej wersji. Myślę jednak, że video jest ciekawsze. :face-smile:
  • Tak, o to mi chodzilo! dzieku bardzo, jestem wdzieczna !:face-smile:
  • Ok. :face-smile:
    Podziękował(a) (1)Gość
  • ewus czemu sie nie odzywasz na maila........:face-sad: prosze o kontakt justyna
  • Witam,

    poszukuję piosenki, która leciała między godziną 15 a 15:30 . Śpiewała ją ładna brunetka, miała na sobie coś biało czarnego w paski(albo przysłonięta była jakąś żaluzyjką w tych kolorach ). Niekiedy ukazywało się miasto, inni ludzie.
    Tytuł lub artystka (szło miej więcej jakoś tak) - KACMHN .
    Ona często śpiewała tam "dabudabu"., "gadu dabu" czy "sztuka kakada".
    Napisałam to , co zdążyłam zapamiętać. Nie widziałam całej piosenki. Wybacznie za zapewne nowe słowotwórstwo :)
    Ogromnie dziękuję za pomoc.
  • To oczywiście Jasmin ze swoją nową piosenką pt "Łabu-Dabu".
    Nikt nie zna tutaj właściwej pisowni tzw. transliteracji i transkrypcji. Ja też nie, więc się nie przejmuj.:face-devil-grin:

    Pobieranie danych...
  • TAK TAK TO TA ! ;D
  • oGROMNIE CI DZIĘKUJĘ !
  • Proszę bardzo. :face-devil-grin:
  • A powiedz mi jeszcze, czy znajdę gdzieś tłumaczenie do tej piosenki?
    W ogóle czy są gdzieś dostępne jakiekolwiek tłumaczenia piosenek Jasmin? Bo na tekstowo nie znalazłam ;/
  • Oczywiście, że są! Sama przetłumaczyłam ponad 90 utworów.
    Nie wiem czy jest konkretnie ta piosenka ale inne są na pewno.
    Proszę oto lista:
    http://www.tekstowo.pl/szukaj,wykonawca,Жасмин,tytul,.html
  • Jeśli którąś chcesz to daj znać może coś przetłumaczę.:face-angel:
Aby dodać odpowiedź, musisz się zalogować lub zarejestrować.