Muzyka z filmiku

Poszukuje piosenki/ filmiku na YouTube

Witam, poszukuje piosenki na YouTube. Pamiętam część jej teledysku, przedstawia on osobę, najprawdopodobniej mężczyznę ubranego w pomarańczowy strój (było to przebranie żaby/ryby/stwora, ciężkie do określenia). W dalszej części bohater spotyka się z kobietą, była to blondynka w krótkich jeansowych spodenkach. Następnie para spędza czas na polu do mini golfa, jest to randka. Wydaje mi się że były tam jeszcze sceny gry w baseball. W dalszej części bohaterowie wsiadają do samochodu był to biały Mercedes-Benz w 124 Kombi. Potem sceneria zmienia się na cos w stylu plaży/wybrzeża i wnioskując po zaparowanych szybach i ruchach samochodu zakochani świetnie się "bawili". W końcowej części mężczyzna odwozi kobietę do domu. Piosenkę kilka lat temu widziałem na YT pamiętam ze było w niej cos w stylu zmodulowanego dźwięku rechotania żaby (tutaj mogę się mylić). Utwór raczej z gatunku elektronicznych, nie przypominam sobie aby w piosence były jakiekolwiek słowa. Po poszukiwaniach zauważyłem ze podobne utwory to Fsiher-Stop It, Ya Didn't

Najlepsza odpowiedź

Aby dodać odpowiedź, musisz się zalogować lub zarejestrować.