Pancake

2»

Odpowiedzi

  • Przeszukuję różne opcje, ale ja tam wciąż głównie słyszę "pancake", bo pod tą nazwą ta piosenka przez lata funkcjonowała w mojej głowie i nie potrafię tego niestety odsłyszeć. Chociaż faktycznie "kick" jest bardzo prawdopodobne.

    Mam oczywiście na tej kasecie inne utwory, które znam, ale niestety nie mam jak teraz nagrać, bo mi odtwarzacz zdechł, chyba za bardzo go ostatnio eksploatowałam i zamęczyłam biedaka :/ Mam tylko jedno nagranie z innej kasety, które wcześniej nagrałam, wrzucam poniżej. Shazamem nie sprawdzałam, bo nie posiadam.

    M. Steven - Hands Up (Ragga UK Edit).mp3
  • RojectRRoject Użytkownik

    Trochę dziwne. Za pierwszym razem znalazło, że to nazywa się "M. Steven - Hands Up (Euro '70)". A potem z 10 razy próbowałem i nic nie znalazło. No nic, pokombinuje, może coś z tego wyjdzie.

  • RojectRRoject Użytkownik
    edytowano 3.04.21 o 19:31

    Wyszło mi tyle, że Twój radioodtwarzacz odtwarza kasety odrobinę zbyt szybko. Piosenka M. Steven - Hands Up (Ragga UK Edit) na Youtubie ma tempo 134 BPM. Natomiast Twoje nagranie ma tempo ponad 139 BPM czyli o ponad 5 BPM za dużo. To samo z utworem "Pancake". Tempo twojego nagrania wynosi ponad 141 BPM. Zgodnie ze wzorem to o ponad 5 BPM za dużo czyli utwór powinien mieć tempo 136 BPM co by się zgadzało ponieważ wiele utworów Techno ma właśnie to tempo.

    Zmieniony przez Roject
  • RojectRRoject Użytkownik
    edytowano 4.04.21 o 00:56

    A może tam jest "Pankick"?

    Zmieniony przez Roject
  • Ja tam teraz słyszę pay & kick ;)

Aby dodać odpowiedź, musisz się zalogować lub zarejestrować.