Muzyka z Russian Music Box

1224225227229230254

Odpowiedzi

  • A może to były slozy w moyom serce?
    S. Lazarev
    proszę :)
    Pobieranie danych...
  • nie widziałam niestety clipu do tej piosenki i nie wiem kto ja wykonuje, wiem że ciężkie zadanie stawiam ale naprawde nie wyjdzie mi z głowy chyba dopoki nie bede wiedziała kto i zacz.
  • to wszystko to ballady a ten kawałek jest taki typowo do tanca- szybki!!! szukałam juz w tych klipach co wrzucałaś ale nie znalazłam, wiem ze tu górują wolne piosenki ale ja szukam innej
  • украла мне сердце?
    Skoro nie widziałaś klipu to wcale nie jesteś pewna czy to rzeczywiście był mężczyzna :) To mogłabyć "Czyli" - Irina Zabiyaka
    zobacz :)
    Pobieranie danych...
  • z cała pewnościa był to męski głos i tempo szybsze
  • witam ponownie! wracam uzbrojona w kawałek tego nagrania!! prosze sie nie sugerowac niczym i skupić na muzyce...
  • No teraz Ci pomogę :)
    To Снежно (S`NEЖNO) - "Не стреляй в моё сердце" ("Nie strzelaj w moje serce")
    proszę:)

    Pobieranie danych...
    Podziękował(a) (1)clairdulune
  • dziekuje ci bardzo:) dzieki temu może w końcu wyleci mi z głowy:) i przede wszystkim chyle czoła przed twoją wiedzą!!!
  • Gość clairdulune
    A dziękuję Ci bardzo :) Ale bez tego Twojego nagrania nie poradziłabym sobie niestety :(
    Właśnie przed chwilką wsadziłam tekst tej piosenki na tekstowo. Tłumaczenie zrobię jeśli oczywiście chcesz :)
  • mona80mona80 Użytkownik
    I właśnie nadszedł ten moment, że i ja potrzebuję Cię Ewa ;)
    Widziałam dziś wczoraj klip, myślałam nawet że to Polina Gagarina, ale nie.
    Nie zobaczyłam kto i co.
    W refrenie powtarzało się coś z niebem, klip był w kolorach ciepłego żółtego, gdzieś na polach czy łąkach.
    Śpiewała blondynka podobna do Poliny trochę.
    Liczę że Ewa zdziałasz cuda w ostatnich stronach klipów na Ru Tv nie znalazłam :(
  • mona80
    hihihihi :) jak Ty nie wiesz to ja mam wiedzieć? Jejku przecież jesteś najlepsza!
    Poszukam choć nic mi teraz nie przychodzi do głowy. To musi być coś mega trudnego skoro tego nie rozpoznałaś.
  • mona80mona80 Użytkownik
    Ewa wiadomo kto tu najlepiej się na tym zna, ja się znam ale nie tak jak Ty.
    Przejrzałam już sporo klipów i nic.
    Prawda taka że widziałam ten klip przez chwilę i nie spojrzałam wtedy kiedy trzeba.

    Piosenka spokojna, blondynka podobna do Gagariny, nie sadzę że to super nowość, ale stare też nie jest.Spieszyć się nie musisz ;)
  • mona80
    nie zapamietałaś może jeszcze jakiś słów? To było небеса czy raczej небо?
  • mona80mona80 Użytkownik
    raczej небо
  • no patrz gdyby nie ten żółty i te łąki to by mogłoby byc to:
    Pobieranie danych...
Aby dodać odpowiedź, musisz się zalogować lub zarejestrować.