Muzyka z reklamy

Bardzo mi zależy na tej piosence☹Jak nazywa się piosenka w tle tego filmu z reklamy Alpha?

Pobieranie danych...
Od 0:03 do 0:53 Jak nazywa się piosenka w tle tego filmu. Bardzo proszę o pomoc☹Nigdzie nie mogę znaleźć tytułu. Pytałem się autora filmu, ale on nie odpowiada.Autor tego filmu nie podał tytułu. Ten fragment jest ze zwiastunu Alpha 2018.Jest to piosenka typu EPIC MUSIC. Jeżeli nie znacie tytułu proszę was wyszukajcie mi wszystkimi waszymi sposobami. Przeszukajcie wszystkimi możliwymi aplikacjami do rozpoznawania utworów,przeszukajcie wszystkie możliwe strony internetowe, na youtube.

Nie jest to piosenka: i bet my life-imagine dragons!

Zmieniony przez cotozapiosenka

Odpowiedzi

  • Ktoś napisał na yt że wykonawcą tej piosenki jest Michael Stearns. Ale nie jestem w 100% pewien. Bo szukałem tytułu i nie znalazłem. Może ktoś z was uda sie znaleźć tytuł.

  • Może jakaś dodatkowa informacja się przyda: pytałem się jak nazywa się ta piosenka na tej stronie: [link:nameofthesong.blogspot.com] i tam dostałem taką odpowiedź (przetłumaczone z tłumacz google)

    Cześć, nie znam używanej tu muzyki. Członek zespołu "Pusher Music" najwyraźniej brał udział w produkcji muzycznej zwiastuna, ale nie wiem, kto dokładnie, a jeśli wykonał tutaj tę muzykę. Następnie jest piosenka "Day One" Torsti Spoof (dla Colossal Trailer Music), która została wykorzystana w kampanii promocyjnej filmu. Z tego, co mogłem usłyszeć - jest tylko podgląd publicznie dostępnego utworu, ale nie pełna piosenka - brzmi całkiem podobnie, ale może być jeszcze trochę inaczej. Nie mogę powiedzieć, czy to może być ten tutaj, czy nie, być może nie. To informacje, które poznałem na temat tej naczepowej muzyki

    Dodam że piosenkę nadal nie znalazłem☹może ktoś z was ją znajdzie.

Aby dodać odpowiedź, musisz się zalogować lub zarejestrować.