MTV lata 1990-1993
 • tomek1977tomek1977
  Użytkownik
  Utwór ten leciał na początku lat 90tych (myślę, że między 1990 a 1993) na MTV. Śpiewa go kobieta, blondynka koło 50tki, ubrana w ociekający złotem strój starożytnej władczyni, w towarzystwie chórku Afroamerykanów. Muzyka popowa. Klip pokazywał jakieś scenki ze starożytnej cywilizcji (Egipt, Mezopotamia), chyba prześladowania niewolników. Wtedy gdy widziałem ten klip nie znałem jeszcze angielskiego i jak przez mgłę pamiętam, że chyba były w tekście słowa "justy" "fair" lub "full", "nations" zaś najciekawszy był refren nie był on wykonywany po angielsku, tylko imitował chyba, któryś ze starożytnych albo afrykańskich języków i brzmiał mniej więcej "mu mu le, mu mu le" - tak go pamiętam. Wiem, że to trudne zadanie ale wierzę w Wasze zdolności.
 • giguklugiguklu
  Użytkownik Odpowiedź została zaakceptowana
  @tomek1977 cześć tomek! podejrzewam, że tego szukasz:)

  nie wiem, czy to jest właściwy teledysk, ale chyba o te piosenkę chodzi...
  Pozdrawiam, Katarzyna:)
  Podziękowania: 1tomek1977
 • tomek1977tomek1977
  Użytkownik
  Kasiu, oczywiście, że o tę! Bardzo dziękuję! Przy okazji, na Twoje ręce, wyrazy podziwu dla wszystkich, którzy tak świetnie tu rozpoznają! Jesteście Geniuszami!
  Zmieniony 2013-12-17 08:28:00 przez tomek1977
 • giguklugiguklu
  Użytkownik Odpowiedź została zaakceptowana
  @tomek1977 o, dziękuję za miłe słowa w imieniu wszystkich:) a KLF to uwielbiałam ( i nadal uwielbiam ). pamiętam, jak w kółko słuchałam ich kasety w tamtych wspaniałych czasach...
  Pozdrawiam, Katarzyna:)
Załóż nowy wątek

Witaj w serwisie Rozpoznajemy.pl !

Tutaj wspólnie rozpoznajemy tytuły nieznanych piosenek. Jeśli chcesz się przyłączyć, wystarczy kliknąć jeden z poniższych przycisków:

Logowanie przy pomocy Facebooka Zaloguj się przy pomocy Google Zaloguj się przy pomocy OpenID

Tagi

Najaktywniejsi użytkownicy