Problem Ze ściąganiem Plików MP3

«13
Witam, mam mały problem i nie wiem gdzie się z tym zwrócić :face-sad:
Otóż od dwóch dni nie mogę ściągnąć w żaden sposób muzyki, nie ważne czy przez ściągnik czy inaczej z innej strony... kończy się tym samym..
Wyświetla mi się komunikat:
Podany plik XML nie zawiera żadnych informacji o stylach z nim związanych. Poniżej wyświetlone jest drzewo dokumentu.

?

AccessDenied
Access Denied
2748D1BD
c.wrzuta.pl
?

wa9327/186ba12f0008eae74684f1c9/0/mezo & tabb & kasia wilk - sacrum.mp3

fc20:1
Sat, 26 Jun 2010 13:37:25 GMT


Co mam z tym zrobić, jakąkolwiek muzę chcę ściągnąć kończy się tym samym, a stron jest mnóstwo i na każdej to samo.
Czy ktoś może mi powiedzieć co jest i jak to zmienić.... bo jestem na 90% przekonana, że to coś w systemie szlak trafił.... Vista

Odpowiedzi

  • wejdz na www.emp3.eu tam dziala sciaganie odsluchu jeszcze nie ma ale sciagac sie da:)
  • No spoko, działa jak widzę...
    Ale połowy piosenek brak, a nawet więcej....
    Wolałabym jednak naprawić stary problem....
    Firefox na nowo instalowałam ale to nic nie dało, chyba po najnowszej aktualizacji szlak trafił.... ale to tylko przypuszczenia.... jak to naprawić..???
    Podziękował(a) (1)Gość
  • sprobuj na zrzuta.eu
  • ja mam XP i od dwóch dni mam tak samo, przynajmniej z wrzuta, gdzie indziej nie sprawdzałam więc to chyba coś u nich się namieszało
  • Ja mam tez xp ale z wrzuta spokojnie biore tylko ze nie przez jakies zrzuty tylko zamiast audio pisze sr/f/ :face-smile:
    Podziękował(a) (1)Gość
  • ja mam taki sam problem od 2 dni że ze wrzuty nie da mi się ściągać muzy :face-sad:
  • przypuszczam że coś u nich się zrypało a nie w naszych kompach i systemach :face-sad:
  • też tak myślę że to ich wina
    Podziękował(a) (1)Gość
  • bo tylko ten problem jest z ściąganiem z wrzuty:face-smile:
  • :face-sad:
  • że bym znał tylko do nich nr. telefonu lub stronę gdzie można zgłosić ten problem wrzucie :face-plain:
  • jakby kto rozwiązał ten problem to napiszcie jak najszybciej jak go się dało rozwiązać proszę ,z góry dziękuję:face-smile:
  • jak ktoś chce niech do nich napisze :

    Uwagi i zastrzeżenia dotyczące serwisu Wrzuta należy zgłaszać na adres: [email protected] lub pisemnie na adres: Free4Fresh Sp. z o.o., Warszawa (kod 00-382), ul. Solec 81 B, lok. A-51.
    Podziękował(a) (1)Gość
  • mam ten sam problem, myślałam że to wina mojej przeglądarki ale widzę że to oni coś namieszali i to porządnie:/
  • skorzystajcie z dwrzuta.pl i po problemie : - ):face-smile:
Aby dodać odpowiedź, musisz się zalogować lub zarejestrować.