REkLAMA ERA BLUE CONNECT:)

1246717

Odpowiedzi

  • nannnann Użytkownik
    heh niby tak..
  • To juz chyba bliżej :) Choć do ideału daleko....
    [link:zshare.net]
    A.
  • nannnann Użytkownik
    nom to nie wiadomo która piosenka xD wiecej freestalera słychać, ale to już cuś ;p
  • jestescie niesamowici ;p przynajmniej cos mamy ;]
  • No właśnie, zawsze coś:) Teraz musimy tylko poszukać skąd to ściągnąć, albo chociaż gdzie tego można wysłuchać :)
  • nie no rece mi opadaja jak ja tego nie znajde w internecie to pojde do sklepu i sobie kupie :(((((((
  • hah ja chyba tez
  • KachaKacha Użytkownik
    spokojnie :D:D jak do ery napisac? znaczy na stronce jest jakis adres mailowy czy cos? no przeciez to musi gdzies byc. to pojedziemy do Czech i znajdziemy ;D kurde zeby chociaz umiec po czesku gadac, to by sie na jakims forum tam napisalo :D
  • z reguły to czeski jest dosyć trudny. może i słowa niktóre podobne ale o innym znaczeniu. pamiętam kiedyś oglądałam jakiś program i babka sie wypowiadała że u nich dziwka to dziewczyna i inne. także dla nas może być dosyć skomplikowany :P
    a na stronie internetowej ery powinien być jakiś mail. poszukaj, a znajdziesz :P
  • Czesi nie odludki, po angielsku raczej rozumieją.
  • No właśnie... ja też poszukam i może znajdę :D To Kacha organizujemy wyprawę do Czech:D
  • KachaKacha Użytkownik
    ok :D:D:D nigdy w Czechach nie bylam wiec czemu nie hehehehe ;))) znajde ta piosenke zeby nie wiem co! spod ziemi ja wyciagne xD
    Podziękował(a) (1)Gość
  • nannnann Użytkownik
    hehe widze ze wszyscy sie angazuja ^^ xD bylam kiedys w czechach ale nie umiem mowic po czesku ;p wiem tylko ze u nich oceny sa na odwrot wiec 1 to 6 a 6 to 1 xD
  • KachaKacha Użytkownik
    haha :D a gdzie tak znaczy nie a nie znaczy tak? :D ej ale jakos mi umknelo....skad my mamy pewnosc, ze to czeska piosenka? :D
Aby dodać odpowiedź, musisz się zalogować lub zarejestrować.