Muzyka z reklamy

Piosenki Z Filmu Czerwony Kapturek Prawdziwa Historia

«1
Ma ktoś może??
Albo czy istnieje wogóle polski soundtrack do tego? :)

Odpowiedzi

  • na pewno istnieje. poprostu wpisz w google "soundtrack czerwony kapturek historia prawdziwa" i powinno Ci wyskoczyc
  • mick66mick66 Użytkownik
    no wyskakuje ale angielski :(
  • mick66mick66 Użytkownik
    no wie ktoś??? ;>

    a wogóle to konkretnie chodzi mi o piosenkę z momentu kiedy babcia jeździ na desce :D
  • dolaczam sie do prosby ja tez poszukuje te piosenki
  • no ja również, ta piosenka w wersji amerykańskiej to GLOW (Poświata) śpiewana przez Todd'a Edwards'a, w wersji polskiej albo przez Adama Krylika albo Tomasza Steciuka, dokładnie nie wiem.Jeżeli ktoś zdobędzie tą piosenkę, to z chęcią czekam na nią na mailu: [email protected] z góry dzięki
  • Pod tym linkiem [link:e-kamienica.pl] masz wszystkie tytuły piosenek z tej bajki
  • po linku dodaj /post/908 żeby nie było szukania :P
  • ja poszukuje piosenki z momentu gdy kapturek dowiedział sie prawdy o babci i jest załamany wie ktos kto jest wykonawca tej piosenki?
  • www.mp3raid.com/search/download-mp3/1593653/ben_folds_red_is_blue. html
    na tej stronie jest piosenka która leci jak Kapturek wychodzi z chatki taki załamany, bo dowiedział się że babka wiedzie podwójne życie i ja oszukiwała....
  • ja do tego poszukuję piosenki która leciała jak babcia leciała tym spadochronem taka wolna... kurcze muszę ją miec nie wie gdzie mogę ją dostac
  • znaczy nie wie ktoś gdzie mogę ją znaleśc ?? :D
  • a ja szukam tej piosenki co ją śpiewa Kozioł Japeth o rogach :D
  • a ja szukam jak kapturek jechała na rowerze... i śpiewała :face-plain:
  • [link:mp3raid.com] to jest strona na której jest ta piosenka gdy babcia leci na spadochronie sam tego szukałem dwa dni a w googlach wystarczyło wpisać hoodwinked glow download
  • a ja kiedy wilk wchodzi na przesłuchanie i mija się z kapturkiem
    :face-sad:
Aby dodać odpowiedź, musisz się zalogować lub zarejestrować.