Muzyka z serialu

Piosenka Z Mi Pecado/Mój Grzech

«13
Szukam dwóch piosenek z serialu Mój grzech
1.
Pobieranie danych...
(piosenka zaczyna się od samego początku)
2.
Pobieranie danych...
(początek ok. 0:50, potem od 7:35)
Zna ktoś tytuł lub wykonawcę? Bardzo proszę o pomoc

Odpowiedzi

  • zraaz jej poszukam przez słowach
  • Ja też poszukuje tej pierwszej piosenki... bardzo proszę o tytuł...z góry dziękuję:*
  • Boskie a ta maite Peperoni hmmm...laska jak cza;***
    Kocham ją;)):face-devil-grin:
  • :face-sad::face-devil-grin:
  • mi pecado
  • ja poszukuje piosenki,którą spiewa reik pod koniec filmu kiedy pokazują napisy...plis to supcio nutka
  • ta druga na końcu piosenka to Reik - Sabes :)
  • Ja sie chciałam zapytac o tytuł piosenki z "Mój Grzech" w 9 min. tego odcinka --->
    Pobieranie danych...
    :face-smile: i o piosenke z 43 odc. tez tego samego serialu :face-smile: prosze o pomoc z góry dziękuje :face-smile:
  • i zapomniałąm dodac ze ta pisoenka leci na samym koncu ( chodzi o odcinek 43):face-smile:
  • ta piosenka co leci pod koniec filmu to sabes a śpiewa ją reik:))
  • aaa..to macie.. chciałam zapytaco piosenkę dzisiejszego odcinka czyli 43? tak i ta piosenkę, która leciała na koniec filmu..strasznie mi sie spodobała, a nie zdązyłam wyłapać tytułu. Jakby ktoś znał..
  • :face-monkey::face-angel::face-crying::face-devil-grin::face-plain::face-sad::face-smile:
  • Na końcu leci piosenka pt. el amor no soporto a śpierwa ją greys robles :face-monkey:
  • dzięki właśnie szukałam tej piosenki <3
  • Ponawiam swoją prośbe...bardzo zależy mi na tytule piosenki z odc 13 (kiedy Lukrecja po powrocia wchodzi do pokoju cezara) z góry bardezo dziekuję za pomoc
Aby dodać odpowiedź, musisz się zalogować lub zarejestrować.