Do Znawców Trance :)

Zależy mi na klasykach trance, najchętniej tego starszego z lat 90.
Już znalazłem kilka utworów jak:
dj jean - the launch
dj sammy - heaven
mauro picotto - proximus
Bardzo proszę o propozycje w tym stylu, co powyżej, z góry serdecznie dziękuję:face-smile:

Odpowiedzi

  • hercokhercok Użytkownik
    Jak wiadomo lata 90te to byly początki trance,utwory te co podalem mam nadzieje ze Ci sie spodobaja:
    Pobieranie danych...

    Pobieranie danych...

    Pobieranie danych...

    Pobieranie danych...

    Pobieranie danych...

    Pobieranie danych...

    Pobieranie danych...

    Pobieranie danych...

    Pobieranie danych...
    Podziękowali (2)Gość Quari44
  • hercok: lata 90' poczatkiem muzyki trance?
    Czlowieku, watpie w to, ze Ty wiesz co to w ogole jest trance, a smiesz 'wkladac' w ten typ muzyki cos tak bardzo bzdurnego jak "Masterboy" tudziez "Mauro Picotto"...
  • hercokhercok Użytkownik
    Tak lata 90te a dokładniej rok 1992 Sven Väth zapoczątkował ten rodzaj muzyki,to co było grane wcześniej podchodzi pod muzykę elektroniczną.Masz rację,że to co podałem nie jest 100% trance. Utwory,które podałem miały przypaść pod gust założyciela tego wątku.
    ,,Bardzo proszę o propozycje w tym stylu, co powyżej''
  • Paul van Dyk; RMB - reality; Blank and Jones - The nightfly:
    [link:chomikuj.pl]

    Sash! :
    [link:chomikuj.pl]
  • hercok: Gdyby sie uprzec to wiekszosc mozna zaliczyc pod muzyke elektroniczna -- mozna by dyskutowac na ten temat w nieskonczonosc, ale nie o to tu chodzi.

    Ciesze sie, iz nie odebrales mojej wypowiedzi zle, bo nie mialem na celu Cie krytykowac w jakikolwiek sposob, wiec temat uwazam za zamkniety.

    Pozdrawiam.
  • muzyka elektroniczna to nie to samo co trance , trance to podgatunek , nie masz zielonego pojęcia o trance , żaden z kawałków które wymieniłeś wyżej nie zalicza się do trance pomijając już be my lover które jest eurodance ktore wiecej ma wspolnego z disco italia niz z trance.
  • Anonim:
    Po 1 jeśli jesteś taki mądry to zamiast krytykować podałbyś jakieś utwory.
    Po 2 Naucz się czytać ze zrozumieniem,czy w moim poście jest jakieś info ,,że to co podałem to jest 100% trance?'' Wyraźnie autor napisał w swoim poście że mają być w stylu co wymienił.I na koniec trance się narodził z muzyki elektronicznej a wiec w latach 90tych inaczej się to prezentowało niż obecnie,muzyka się ciągle zmienia...
  • :face-smile:
  • Inne propozycje??
Aby dodać odpowiedź, musisz się zalogować lub zarejestrować.