Solo Patryka

Czy ktoś wie do jakiej piosenki tańczył Patryk Różniecki swoją pierwszą solówkę??

Odpowiedzi

  • no ja wiem to było "pocałuj mnie w d...e i jak gówno poczuj się" Carramby, luz piosenka, pozdrawiam
  • KachaKacha Użytkownik
    :|
  • nie sorry pomylilo mi sie, to nie karramba tylko Liroy w utworze zatytuowanym "grabarz" 3 czesc (brutalna w tekscie) jestem pewny, pozdrawiam
  • KachaKacha Użytkownik
    chill out dude myslisz,ze jestes zabawny czy co? kompleksy mozna inaczej leczyc, bless
  • hej kasienko ale focha zarzucilas, a ja tu z calych moich sil probóje pomuc rzeby bylo ok. czlowiek sie stara a ludzie nie doceniaja, ide sie pohlastac
  • żałosny jesteś chłopczyku...
  • KachaKacha Użytkownik
    pogadalabym sobie z Toba na gg chetnie
  • a co to jest gg???? masz to gdzies? i o czym pogagadamy? ja wolno pisze. i kropka. twuj kropek.
  • KachaKacha Użytkownik
    buhehe pogadamy o kropkach :PP
  • ej, nie no to dobra, to taki niesmaczny rzart byl, ja chce byc lepszy niz inne kropki, te takie zwykle, jak z telewizozora. kropka. od kropek.
  • pzepraszam ciebie serdecznie i goraco kacha, ja nie hcialem zeby tak wyszlo. to nie moja wina, to silniejsze ode mnie ale walcze..............
  • KachaKacha Użytkownik
    ile wypiles? widze, ze gdzies w polsce wlasnie teraz fajna imprezka sie odbywa ;PP ale to nie miejsce na takie gadanie bless chlopaku!
  • jestem w hooolandii, moja ty ukochana kacho, a gadac morzna wrzedzie. kropka.kropek.
  • znalazłam w końcu sama... IMOGEN HEAP- THE WALK ;]
Aby dodać odpowiedź, musisz się zalogować lub zarejestrować.