Niemiecka Piosenka

halo. poszukuję pilnie niemieckiej piosenki,gdzie w refrenie powtarza się słowo chile.Chodzi o tytuł, bądź wykonawca. bardzo mi na tym zależy.Dziękuję za pomoc

Odpowiedzi

  • również szukam niemieckiej piosenki która leciała często na vivie na końcu lat '90. Była śpiewana przez piosenkarkę (chyba mulatkę) coś w tym stylu "gib me mir gib me mir was du liebe dich gib me mir gib ihr..,." coś takiego było w refrenie . sorka za pisownie ale nie znam niemieckiego.
  • gomocogomoco Użytkownik
    mulatka? Alex C.
  • gomocogomoco Użytkownik
    sorry poprawka to Y-Ass
  • gomco kurcze to nie to! :( , nie kojarzę, żeby Y-Ass śpiewała pod koniec lat '90, ale może się mylę więc nie dyskutuję. Przeszukałem całe YouTube z Y-Ass i... kupa śmiechu z tego wyszła :( . Był to wolny utwór, teledysk pamiętam jak przez mgłę (miałem ten sam problem z Cindy - Cinderella 80-kopciuszek ale po uporczywym szukaniu znalazłem tytuł i utwór, myślę że tak samo będzie i z tą piosenką).
    \Pozdrawiam!!!
  • szukam starej niemieckie ballady, dosc popularnej, leci np na radiu Vox FM, spiewa ja facet takim dosc moznym glosem, przewijaja si skrzypce zwlaszcza w refrenie, slowa trudno zrozumiec, nie jestem nawet pewna czy to jest jezyk niemiecki ale raczej tak. kto zna???
  • Ja to mam problem. Stara niemiecka piosenka. Bodajże z lat 80. Coś jakby dance lub techno. Kiedyś rodzice mieli na kasecie magnetofonowej i ostatnio obiła mi się o uszy. Trwała koło 5 minut. Jakieś teksty trochę niezrozumiałe i duża liczba różnych głosów śpiewała. Brzmiała śmiesznie.
  • szukam piosenki.... mniej więcej tak to leciało\:D
    czing czing czing gesta e rancza ho rancz imawajcza....:D:D:D:D:D
    tzn tak w przyblizeniu:D:D:D:D:D
    bardzo stara piosenka słuchałam jej jakies 10 lat temu na kasecie rodzicow\:D:D:D::D
    HELP!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    a zaczynała się\:
    AIN ZWEI EIN ZWIEI DREI :d:d::d:d:d:
  • Mo-Do - Eins Zwei Polizei
    Mo-Do - Gema Tanzen
  • :face-devil-grin:
  • Czin czin czin gesta.....tylko to pasuje: Dschinghis Khan
    Pobieranie danych...

  • nena 99 luftbalones
  • emilaeemila Użytkownik

    Falco - Jeanny

  • emilaeemila Użytkownik

    Ja też długo szukałam,ale znalazłam

  • emilaeemila Użytkownik

    Pobieranie danych...

Aby dodać odpowiedź, musisz się zalogować lub zarejestrować.