Muzyka z serialu

Tancerze - piosenki z serialu

191012141550

Odpowiedzi

  • kurcze ja tez szukam i nic..
  • Dobra ludzie nie oszukujmy się nie znajdziemy tej piosenki i tyle bo dawno już by była w necie. A tak ani śladu po niej.
  • Z Audio Network przetrząsnąłem cały dział Dance / Modern i tego tam nie znalazłem a było kilka innych piosenek z Tancerzy.
  • nie nie szukajmy dalej....trzeba wierzyć że się uda :face-smile:

    szukamy....!!!
  • Taaaaaa zobaczymy w co wątpie.y
  • cmmon baby get up, common baby be my nasty girl... tam chyba coś w tym stylu leciało :/ może ktoś rozszyfruje więcej słów
  • Gościu ta piosenka jest i fajne ale nie dostępna, zapomnij o niej co najwyżej możesz sobie posłuchać oglądając 13 odcinek.
    A skąd to wiem przez program "tunatic". Nic nie wyszukuje to tak jakby jej nie było w internecie.
  • A jak program "tunatic" już nie wyszukał podanej frazy to jest bardzo źle. Więc ja już przestałem szukać bo jej nie ma w necie.
  • wtrace sie ale "tunatic" nie słynie ze zbyt dobrej opini. sama kiedyś go używałam i z bardzo znanych kilku piosenek znalazł tylko jedna.. wiec tym az tak bardzo bym sie nie sugerowala..
  • nie poddawajcie się, skoro pisało w napisach iż jest z audio network ( [link:audionetworkplc.com]) to znaczy że tam jest, podzielcie się kto jaki dział przeszukuje i już
    pomogłabym wam ale akurat mam krucho z czasem
    dacie radę, heh
  • Przeszukałem na Audio Network w całości Pop, Dance Hause, Trance i podobne gatunki i nic nie znalazłem i co teraz????????
  • JAK SIĘ NAZYWA TA NUTA Z 3 ODCINKA SERI II
    Co Dorota podłożyła nogę Sylwii
    [link:4lol.pl] CZAS:(14:40)
  • Michael Bolton - Time, Love And Tenderness
    To ta piosenka, w której Dorota podłożyła Sylwii nogę.
  • I co teraz?
  • ikaiika Użytkownik
    wie ktoś może jak sie nazywa piosenka z 1 serii 6 odcinek jak Sylwia ma przesłuchanie do castingu greace? 3y coś takiego plis
Aby dodać odpowiedź, musisz się zalogować lub zarejestrować.