Muzyka z serialu

Tancerze - piosenki z serialu

1679111250

Odpowiedzi

  • Piosenka, do której tańczyli: Sylwia, Piotr i Robert w pierwszym odcinku drugiej serii to "HANGIN' WITH MY CREW". Podaję link, gdyby ktoś miał problemy ze znalezieniem:

  • To leci na końcu:
    francesca belmonte- breathe easy

    :face-smile:
  • gdzie mozna sciagnac Viki - Never Turn Away prosze pomozcie :face-crying:
  • ikaiika Użytkownik
    [link:mp3.teledyski.info] tutaj mozesz zlukac. Wie ktos jak sie nazywa utwor z odcinka 13, w ktorym sylwia u3yla roberta?
  • tez wlasnie chcialabym wiedziec tytul piosenki z 13 odcinka wiem ze jakos slowa byly come on baby
  • też tego szukam... come on baby r.... up jakoś tak to szlo....
  • come on baby get up come one baby..... chyba jakoś tak
  • widze ze tytulu jak narazie nikt nie zna a szkoda-slowa mi nic nie daja bo jak sciagne nie majac tytulu
  • jesli ktos wie jaki nosi tytul ta piosenkA TO NAPISZCIE PLEASSEEEEEEE!!!!!!!!!!!!!1
  • ikaiika Użytkownik
    Edvard Grieg - Peer Gynt - Morning Mood

    to jest muzyka do ktorej u3yla sylwia piotra obrotow, niewiem 3y wam o ta chodzilo, ale mi tak:face-smile:
    Podziękował(a) (1)Gość
  • no to też fajnie że znalazłaś.. :) ale ogólnie chodzi nam o taką szybszą jak oni tańczyli układ wszyscy.. come on baby ... cos takiego :)
  • ikaiika Użytkownik
    kur3e nie kojarze jej za bardzo... ale ściągam filmik to zlukam:face-smile:
    Podziękował(a) (1)Gość
  • Edvard Grieg - Peer Gynt - Morning Mood

    to jest muzyka do ktorej u3yla sylwia piotra obrotow, niewiem 3y wam o ta chodzilo, ale mi tak:face-smile:

    Nie Piotra tylko Roberta bo oblał on semestr.
  • Tu jest odcinek 13-> [link:4lol.pl]
    Jak ktos dobrze zna angielski niech przesłucha i znajdzie, bo u mnie to ze słuchu to troche lipnie :/
  • No wlasnie mi tez chodzi o ta szybsza piosenke-slowa lecialy come on baby ger up cpomen baby.........
Aby dodać odpowiedź, musisz się zalogować lub zarejestrować.