Piosenka Francuska

Witam . Szukam piosenki chyba francuskiej puszczanej w Polskim Radiu jakoś pod koniec lat 70 lub na początku lat 80 . Jedyne co wiem , to że śpiewał mężczyzna , w słowach refrenu było " jen romantika " a piosenka była żywa . Ratujcie ludzie bo zwariuję , tak sobie tym głowę nabiłem .:face-devil-grin:

Odpowiedzi

  • Ze słów wnioskuję że to mogło znaczyć: Je ne suis pas un romantique (Nie jestem romantyczny) ale to nic pewnie Ci nie pomoże. :face-sad:
    Najlepiej wejdź na [link:mp3orange.pl]
    tu będziesz mógł posłuchać propozycji związanych z tymi słowami co pamiętasz.
    Wpisz w wyszukiwanie tylko samo: Romantica lub Romantique !!! (pierwsze to raczej włoskie słowo, drugie jest francuskie) a tych słów na początku (jen) to nie można być pewnym co to mogło być i jak się pisze. :face-smile:
    Podziękował(a) (1)Gość
  • No chyba że to jednak piosenka włoska to wtedy tam wpisz słowo Romantica :face-angel:
    może to Renato Rascel- "Romantica" ?
    tylko to z włoskiej wersji słów mi przychodzi do głowy.....
  • Niestety to nie Renato Rascel- "Romantica" . Słowo "jen" to fonetyczny zapis , tak jak to zapamiętałem i faktycznie chyba tylko autor mógłby pomóc :face-crying: Próbuję dalej :face-devil-grin:
  • Chciałabym Ci jakoś pomóc, ale nic o takim tekście nie przychodzi mi do głowy.
    Moje luźne skojarzenie to Patrick Juvet - La Musica, czy to coś w ten deseń?
    Podziękował(a) (1)Gość
  • To nie to , ale podobne , zwłaszcza instrument w refrenie .
  • mam problem z piosenka ale nie znam tytułu ani wykonawcy ale wiem że spiewała tą piosenke francuska i była ona na vivie ale davno temu muglbyś jak wiesz powiedziec kto spiewał tom piosenke

    i w radiu jeszcze ja puszczaja

    wiem że teledysk był że ta piosenkarka chwytala stopa
  • yose velez- piel romantika
    Podziękował(a) (1)stront
  • Co to kur... za link 777temida
  • Re~ Gość 02.10.2009
    Gość
    yose velez- piel romantika

    Jednak nie francuz ;-D Dzięki wielkie , pozdrawiam .
Aby dodać odpowiedź, musisz się zalogować lub zarejestrować.