Szukam tytułu i wykonawcy polskiej rockowej piosenki z lat 70'/80'/90', załączam nagranie

13»

Odpowiedzi

  • Pobieranie danych...

    Podziękował(a) (1)schlesien
  • Ta piosenka mi się tak spodobała że już ją zcoverowałem

    Podziękował(a) (1)schlesien
  • Wpadłem dziś na tę stronę zupełnie przypadkowo, i się zasiedziałem. A ta piosenka jest genialna!!

  • ta strona to jest prawdziwa kopalnia wielu fajnych piosenek , zapraszamy do zabawy i do jak najczęstszych wizyt

    Podziękował(a) (1)schlesien
  • Bardzo dobra piosenka.

  • sewcio998ssewcio998 Użytkownik
    edytowano 2.01.24 o 21:59

    Nie jestem pewny czy to nie jest dawny wokalista Budki Suflera Stanisław Wenglorz

    Zmieniony przez sewcio998
    Podziękował(a) (1)Saphiremerald
  • Raczej nie, przynajmniej jak na moje ucho :-(

  • Witam! Zostały niedawno znalezione pliki, które sugerują że utwór należy do zespołu KWAS i się nazywa "Ukryj Się". Jednak nic nie wiadomo na temat tego zespołu. Wyszło też na jaw, że w plikach znaleziono wykonawcę jako "Bartolewski". Czy ktoś może kojarzy taki zespół lub osobę?

    Podziękował(a) (1)Saphiremerald
  • Cześć :-) Niestety nie kojarzę zespołu i wykonawcy. Widziałam tylko, że niedawno ktoś wstawił tę piosenkę (nie wiem, czy ten konkretny plik, bo się aż tak nie wsłuchiwałam) na ulub i podpisał nazwą zespołu i tytułem, o których wspomniałeś. Nie mogę znaleźć też żadnych informacji o tym zespole, ani innych jego piosenek. A skąd takie informacje? Może posiadasz jeszcze jakieś inne piosenki tego zespołu (może inne byłyby bardziej znane i dzięki nim łatwiej byłoby się czegoś więcej dowiedzieć)? Albo wiesz może cokolwiek więcej?

  • Piosenka data wydania prawdopodobnie 1990 rok

  • Nazywa się Ukryj się piosenka należy do Polskich Lostwave to typowe polskie Like The Wind , Czyli najbardziej tajemniczej piosenki internetu

Aby dodać odpowiedź, musisz się zalogować lub zarejestrować.