Jak się ta piosenka co kiedyś leciała w radiu około od 2005 do 2014?

Wiem, że w tej piosence rapował albo śpiewał jakiś facet (przynajmniej miał taki raperski mocno męski głos) i jakaś młoda piosenkarka sądząc po głosie, słyszałem ostatni raz tą piosenkę w galerii handlowej pomiędzy pomiędzy 2010 do 2013 rokiem, nie wiem nawet kiedy dokładnie. Like it albo wanted było w refrenie piosenki. Kobieta co to śpiewała miała niesamowicie dobry głos i talent, charyzmę, chyba było tam jakieś słowo brzmiące jak się czyta "tena" czy jakoś, szukałem w necie ale nie ma tego na żadnym TOP 100 hitów przegrzebałem od lat 2000-2012 roku, może piosenka nie załapała się na jakieś topki, a może tą piosenkę usunięto z neta i radia bo wykonawcy coś grubego zrobili albo coś było tam przeciwko nim (a może po prostu zmieniona została poprostu została na nowsze piosenki), w galerii handlowej wtedy powiadam wam słyszałem ją ostatni raz, kobieta na pewno miała znacznie wyższy ton głosu niż alt, to było tak dawno, że nie pamiętam tekstu za bardzo. Było tam chyba słowo brzmiące jak "dżappet" (to brzmienie bo piszę się to słowo nie wiem jak). Nie wiem jakie radio mogło grać w galerii handlowej, wiem że wtedy jak byłem w galerii było na polu ciepło. Wtedy byłem dzieciakiem i byłem za głupi widocznie, by wejść na internet i sprawdzić tą piosenkę. Ta piosenka leciała jeszcze przed tym niż skończyłem 6 klasę podstawówki a urodziłem się w 1997 roku. Byłbym bardzo wdzięczny za podanie tytułu, nie mogę zanucić niestety ponieważ nie mam słuchawek z mikrofonem, bo mnie nie stać. Od przynajmniej 7 lat nie słyszałem tej piosenki. Uważam, że mi pomożecie z góry dziękuję za wsparcie, byłbym wdzięczny jak się bym dowiedział tytuł i wykonawcę.

Najlepsza odpowiedź

Odpowiedzi

Aby dodać odpowiedź, musisz się zalogować lub zarejestrować.