Ballada rockowa o księżycu. Słuchana w latach 2010 około

Witajcie. Poszukuję piosenki po teledysku. W latach mniej więcej myślę 2010 słuchałam takiej piosenki w klimacie lekko rockowym, ale to było coś jakby trochę ballada, coś totalnie spokojnego. Pamiętam że tytuł piosenki był coś z księżycem, tzn. moon. Pamiętam że teledysk wyglądał jak bajka. Był z małym chłopczykiem który uciekał na latającym ptaku, albo smoku przed strzelającymi do niego ze statku stworkami w czerwonych czapkach jak krasnale. Na teledysku było też czerwone słońce ze złowrogą miną. To słońce było symbolem tych krasnali którzy strzelali z łuków. Pamiętam też kadr na księżyc. Nie mogę sobie tego przypomnieć. Był to delikatny męski śpiew do gitary. Bardzo wzruszająca piosenka. Chyba nazwa zespołu była na literę K. Jak ktoś mi to przypomni to będę wniebowzięta. Pamiętam że nazwa zespołu trochę z Japonią mi się kojarzyła. To chyba nie było coś znanego. Może być ciężko to znaleźć, dlatego z góry dziękuję za wszelką pomoc.

Odpowiedzi

  • The Smashing Pumpkins - Tonight, Tonight ?

    Podziękował(a) (1)Jutrzenka
  • To nie jest to niestety. Na teledysku był chłopczyk w kubraczku. Pierwszy kadr albo ostatni był na księżyc i potem ten dzieciak uciekał. Troszeczkę jak w takim teatrzyku dla dzieci

  • Mało prawdopodobne, bo nie ma teledysku, ale może kiedyś jakiś istniał:

    Rufio - Moonshine

    Podziękował(a) (1)Jutrzenka
  • Niestety... Ale dziękuję za pomoc. Wątpię że ktoś to znajdzie. To nie było jakoś mega popularne.

  • Nikt nic nie wie? Zależy mi na znalezieniu tego.

  • prubowalem tez nieznalazlem nic takiego. Za malo konkretow w opisie w zwiazku z refrenem

Aby dodać odpowiedź, musisz się zalogować lub zarejestrować.