Zagraniczny przebój z lat 70/80/90 z imieniem kobiety w refrenie

Witam wszystkich. Pomóżcie, proszę. Szukam piosenki - przeboju z lat chyba 80 - lub blisko 80, w refrenie pojawiało sie imię kobiety. W teledysku śpiewający ją wokalista miał długie włosy i siedział na kanapie z blondynką i śpiewał do niej i tak jakby ją podrywał.. A po chwili ona obmacywała się z innymi facetami, a śpiewający wokalista pokazywał mimiką że jest zły.

Kojarzy ktoś z was co to za piosenka lub teledysk?

Najlepsza odpowiedź

Odpowiedzi

  • Chris Rea - Julia

  • Niestety - to nie Chris Rea, ale dziękuję Mati. Może ktoś jeszcze ma jakiś pomysł?

  • Starship - Sara

  • Mati, to nadal nie ta piosenka. Kilka dni temu, zupełnie przypadkowo zobaczyłam w tv urywek teledysku. Nawet nie wiem jaki to był program - ale chyba jakieś stare przeboje. To niesamowite, ale w jednym momencie słysząc tę piosenkę pojawiły się wspomnienia z dawnych czasów. Żałuję, ze nie nagrałam tego programu i teraz bezskutecznie szukam jej... Dziękuję Ci, ale może masz jeszcze jakiś pomysł? Aha, ta piosenka to nie była smętna, żadna ballada, a raczej skoczna, dyskotekowa.

  • AutoUnion1000 - dziękuję Ci pięknie!!! Tak - to jest właśnie ta piosenka. Przepraszam, że z opóżnieniem Ci dziękuję, ale byłam 3 dni poza zasiegiem netu. Właśnie wróciłam - a tu taka niespodzianka. Pomyliłam jednak długość włosów wykonawcy, sorry. Ale Ty jesteś mistrzem - i mimo mojego nieprecyzyjnego opisu odgadłeś. Brawo! Pozdrawiam Cię miło, także Matiego, który próbowł mi pomóc oraz wszystkich pozostałych użytkowników :-)

Aby dodać odpowiedź, musisz się zalogować lub zarejestrować.