Rockowa piosenka z przeróbek filmowych serii Dragon Ball

Witam,

Od lat poszukuje piosenki z przeróbki filmowej z przed czasów youtube, gdzie autor zmontował walki z serii Dragon Ball i wstawił tą właśnie piosenkę. Przejrzałem chyba wszystkie możliwe tego typu filmiki z dopiskiem "AMV" (wiele z nich były podobne), stare płyty z mp3 i nic..

Poniżej wymienię wszystko co pamiętam: - rockowa piosenka, której tytuł musiał składać się przynajmniej z 3 słów, a na 70% nawet z pięciu, - styl gry coś jak by: Nicklebeck, Linkin Park, Breaking Benjamin. - doskonale pamiętam początek w którym od razu wchodziła elektryczna gitara. Znalazłem w necie virtualpiano i udało mi się wystukać rytm w jakim grała na samym początku:

eeuyeeuyeeuyytuieeuyeeuyeeuyytui

Po odtworzeniu na virtualpiano gra nieco za szybko, była to mocna gra, ale wolniejsza. Po tym fragmencie na pewno był śpiew, wolniejszy spokojny by w refrenie dać czadu.

  • nie ma pojęcia czemu po odtworzeniu w głowie tego fragmentu od razu podstawia mi się piosenka Maciej Silski - Gdy umiera dzień - może przez podobny początek tylko mocniej i szybciej (na pewno w tle grała jeszcze gitara basowa).

Niestety to tyle co pamiętam, żadnych słów..someone, somebody, nobody..no pustka totalna.

Już kiedyś udało mi się znaleźć kawałek z podobnej przeróbki filmowej i okazał się nim Crossfade - Colors.

Tym razem już nie daje rady, zanuciłem poszukiwany kawałek Google to mi odpisał, żebym nigdy więcej tego nie robił :P

Bardzo proszę o pomoc,

Pozdro.

Odpowiedzi

  • Najlepiej jakbyś zanucił i tu wrzucił, bo nie wiem jak inni, ale ja tego euy nie umiem rozszyfrować.

  • Breaking Benjamin - The Diary of Jane ??

  • Niestety nie, ale też dobry kawałek, Cool As Ice - kozak film z młodych lat z mega soundtrackiem :)

    sharon86 - ten kod: " eeuyeeuyeeuyytuieeuyeeuyeeuyytui " - wklej w [link:virtualpiano.net] , i sam Ci zagra.

  • Cool_As_IceCool_As_Ice Moderator
    edytowano 7.04.21 o 21:07

    Miło, że ktoś kojarzy. Tak jest - kultowy film z mega soundtrackiem :)

    Jeśli coś jeszcze przyjdzie mi do głowy podrzucę tytuł.

    Zmieniony przez Cool_As_Ice
Aby dodać odpowiedź, musisz się zalogować lub zarejestrować.