Piosenka lata 2000 i powyżej

Witam, Poszukuję jednej piosenki z lat mojego dzieciństwa. Wyświetlana zawsze była na VIVIE . Śpiewa ją biała kobieta. W teledysku jest ona z ciemnoskórym mężczyzną, wstała ona chyba z łożka po tym jak zadzwonił budzik. Wyszła na balkon i tam śpiewała patrząc na ulicę. Wydaje mi się, że zwrotka była rapowana przez nią a refren normalnie śpiewany. Niestety nic więcej nie pamiętam. Liczę, że komuś ten teledysk się przypomni ;)

Najlepsze odpowiedzi

Odpowiedzi

  • Natasha Bedingfield - Single (?)

    Podziękował(a) (1)teafortwo
  • Niestety nie, ale dziekuje za chęci

  • Pamiętasz czy ta piosenka leciała na polskiej czy niemieckiej Vivie? Była po angielsku? Bo tak mnie jakoś męczy i dręczy ten temat...

  • Na pewno po angielsku to bylo. Wydaje mi się, że tylko polska vive ogladalam... Kurcze malo pamietam, pokazał mi się obraz w glowie tego teledysku i meczy mnie to od dawna. Pani byla blondynka i ona z tym ciemnoskórym mężczyzna byla w jakiejś relacji. Wychodzi na balkon i zaczyna tak szybko śpiewać jak rapowanie patrząc sie na szara ulice.

  • GiuliettaGiulietta Użytkownik
    edytowano 7.04.21 o 09:58

    Męczy mnie ten wątek, więc zaproponuje moje luźne skojarzenia blondynka + czarnoskóry facet w duecie.

    Sarah Connor - Let's Get Back To Bed - Boy!

    The Jet Set - Time To Party

    Natasha Thomas - It's Over Now

    Gwen Stefani - The Sweet Escape ft. Akon

    The Black Eyed Peas - Shut Up

    Jeśli chodzi o Natashę Bedingield to pierwsze co mi się skojarzyło z rapowaniem było "These Words", a czarnoskóry facet pojawia się w "I Wanna Have Your Babies".

    Zmieniony przez Giulietta
  • Niestety nic z tego ;( ta kobieta nie zrobiła żadnej kariery, nie ma już jej piosenek. Tylko wtedy był szał na tą jedną piosenkę i koniec...

  • To może inna piosenka The Jet Set - Just Call Me? Ona tam niby stoi przez chwilę na jakimś balkonie i rapuje w zwrotkach...

  • Niestety nie ;(

  • Kalwi & Remi - Stop (Falling Down)

  • Tez nie :(

  • Sharon86 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! to jest to !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Od dzisiaj mam nadzieję, że moja bezsenność odejdzie w zapomnienie, bo proszę mi wierzyć myślalam o tym co wieczór.... DZIĘKUJĘ ! :)

Aby dodać odpowiedź, musisz się zalogować lub zarejestrować.