Pancake

«1

Szukam piosenki z końcówki lat 90-tych, taka typowa techniawa, jedynym słowem co chwilę powtarzanym męskim głosem było najprawdopodobniej "pancake", niestety nie pamiętam żadnej melodii.

Odpowiedzi

  • Pobieranie danych...

    Podziękował(a) (1)sharon86
  • nie to niestety

  • Pobieranie danych...

    Podziękował(a) (1)sharon86
  • też nie to

  • :(

  • no niestety, szukałam na Discogs i YT pod tym tytułem, ale nic nie trafiłam

  • Szczęśliwie znalazłam tę piosenkę na kasecie, ale nadal nie wiem kto jest wykonawcą.

    pancake.mp3
  • Fajne :))

  • Nie wiem czemu ale ta piosenka Twoja skojarzyła mi się melodyjnie z tą:

    Pobieranie danych...

    Może w tych rejonach rewirach należałoby poszukać.....

  • To fajnie, że się komuś podoba :) Będę szukać, ale to jest na bank coś sprzed 2000 roku, mam nadzieję, że tam wogóle jest "pancake", bo ja już tyle razy się w to wsłuchiwałam, że teraz już za każdym razem coś innego słyszę...

  • Może on śpiewa "Bangkok" a nie "pancake" ?

  • Może, przeszukuje pod różnymi nazwami...pine cake, pie'n'cake, fine cake, fight cake...co kolejne to głupsze.

  • Jak dla mnie to brzmi "...kick" ;)

    Skad masz te nagranie?

  • Może być i kick...może ja faktycznie za bardzo się uparłam na tego "kejka"... no cóż kolejna opcja do sprawdzenia.

    Nagranie jest z lokalnego radia Centrum z końcówki lat 90-tych.

  • RojectRRoject Użytkownik
    edytowano 2.04.21 o 05:48

    Może tam jest Phat Kick? A może jednak Pancake. Ciężko stwierdzić. Mam pewien pomysł. Shazam czasem nie łapie nagrań z kaset ponieważ są odrobinę zbyt wolne, nie trzymają tempa. Masz na tej kasecie utwór którego nazwę znasz? Lub ewentualnie na innej kasecie? Mogłabyś nagrać? Może udałoby mi się to skalibrować. Może to by pomogło. Jakaś tam mała szansa jest. Ewentualnie sama możesz sprawdzić czy Shazam łapie inne utwory z tej kasety. Porównaj utwór z Youtuba i z kasety. Jak z Youtube łapie to znaczy, że ten utwór jest w bazie i z kasety też powinien go złapać. Jeśli nie łapie to wtedy można spróbować to skalibrować.

    Zmieniony przez Roject
Aby dodać odpowiedź, musisz się zalogować lub zarejestrować.