Muzyka z reklamy

orange music

18911131418

Odpowiedzi

  • Pobieranie danych...


    Sprawdźcie to:) chociaż tyle.. osłoda na długi czas (pewnie) oczekiwania na cały utwór..
    Podziękował(a) (1)kasia07410
  • Witajcie.
    Jedyne co mogę zaoferować na chwilę obecną, to nagranie reklamy w formacie mp3. Nie obcinałem lektora, ponieważ w brzydkim momencie się urywa - podczas wokalu, jednak jeżeli ktoś chce to można to wyciąć np. programem Audacity.

    oto link: [link:speedyshare.com]

    jak strona się załaduje trzeba na download kliknąć prawym przyciskiem myszy i wybrac opcję "zapisz element docelowy jako"

    Pozdrawiam Bartek.
  • dobre i tyle. właczyłam zapetlanie i słucham :)
  • A jeśli ktoś by chciał tą piosenkę na dzwonek do telefonu to uciąłem lektora i koniec piosenki wyciszyłem..... tutaj link:
  • Sluchajcie.. a co wy na to zeby napisac do jakiegos radia z tym problemem?? oni tam chyba naprawde wiele muzy juz slyszeli.. moze pomoga??
  • To moze byc dobry pomysl biorac pod uwage ze tyle ludzi jej szuka
  • słyszałam ze ta piosenka zostala stworzona tylko na potrzeby reklamy orange i nikt nie zna tytułu ani wykonawcy... jakaśdziewczyna napisała maila do Orange i odpowiedziala jej konsultantka a to list:

    Witam,

    Dziękuję za nadesłaną wiadomość.

    W odpowiedzi na przesłane zapytanie uprzejmie informuję, że utwór reklamowy został skomponowany specjalnie na potrzeby reklamy Orange stworzonej przez agencję Leo Burnett. Nie mamy informacji o wykonawcy, ani tytule utworu.


    Mam nadzieję, że powyższe informacje okażą się pomocne.
    W przypadku pytań serdecznie zapraszam.

    Dziękuję i pozdrawiam

    Katarzyna Rudzka
    Konsultant w Departamencie Obsługi Klienta Indywidualnego
    PTK Centertel Sp. z o.o.
  • i ja jej strasznie szukam ;o
    Podziękował(a) (1)kasia07410
  • ja też :(:( ta piosenka jest super i szybko wpada w ucho :)
    moze jednak ktos bedzie znal tytuł... albo autora....
    Podziękował(a) (1)kasia07410
  • a kto wysle do radia??????
  • yszkayyszka Użytkownik
    dzięęki chociaż za te 21 sekund :D:D:D
    Podziękował(a) (1)Gość
  • Przeczytałem wszystkie posty z myślą tą że na tej stronie uzyskam odpowiedź na to nurtujące nas wszystkich pytanie ale widzę że sprawa nie jest taka prosta... Dziękuje wszystkim którzy tracili i tracą czas aby odnaleźć tą piosenkę a nie lecą na łatwiznę i wrzucają swoje maile pozdrawiam i sam postaram znaleźć tą piosenkę... Pozdrawiam
    Podziękował(a) (1)kasia07410
  • ja serdecznie dziekuje za te linki niby malo ale zawsze cos :) szukam od 3 dni i nie przestaje pozdrawiam i zycze wszystkim pomyslnych poszukiwan ;/ trudne to
  • Napisałem do Radia Rmf-Fm i do Muzycznego radia mam nadzieje że problem się niedługo rozwiąże..
    Podziękował(a) (1)Gość
  • Również szukam, może to jest dragonette get lucky , ale jeszcze nie wiem, bo dopiero ściągam i nie jestem pewna, czy to właściwe. Piosenka jest po prostu wyjebczasta.
Aby dodać odpowiedź, musisz się zalogować lub zarejestrować.