Co to za piosenka z lat 80 lub 90?

Szukam piosenki z lat tak około 80 lub 90, kiedyś usłyszałam ją w radiu Złote Przeboje. W piosence występował flet/ flet pana/ lub inna taka podobna piszczałka która grała mniej więcej taki rytm: ,,tatatatataaaa tatatatataaa ta ra ra ra raj" i to tak epizodycznie, bo ten flet właśnie był charakterystyczny dla tej piosenki. Po tym o ile dobrze pamiętam śpiewała jakaś kobieta, o bardzo wysokim głosie. Piosenka raczej była taka spokojna, ale też nie była w stylu piosenek Enigmy itp. Niestety nie pamiętam słów, nazwy utworu ani wykonawcy tej piosenki:( Bym była wdzięczna za pomoc:D

Najlepsza odpowiedź

  • Zaakceptowana

    W nuceniu to ja slysze Yugopolis & Paweł Kukiz - Miasto budzi się ;)

    Zaproponuje jeszcze:

    Mike Oldfield & Maggie Reilly - To France

    Ace of Base - Don't Turn Around

Odpowiedzi

  • Na 'dzien dobry' -- Katie Melua - Nine Million Bicycles (ale to juz XXI wiek)

  • Tanita Tikaram

  • Niestety to nie ta piosenka ani wykonawczyni, ale dziękuję za propozycję:)

  • Kate Bush

  • Niestety to też nie to:(

  • RRobRRob Użytkownik

    Kayah - Fleciki

  • Niestety też nie:(

  • sharon86ssharon86 Użytkownik
    edytowano 27.12.20 o 07:56

    Moje propozycje:
    Shakira - Whenever Wherever
    Basia Szade - Goniąc za słońcem
    Anna Maria Jopek - Joszko Broda

    A tak wogóle to piosenka polska czy zagraniczna? Ten wokal to był taki operowy jak np Tarja Turunen?

    [edit]
    A może Warren G & Sissel - Prince Igor?

    Zmieniony przez sharon86
  • Niestety to nie te utwory:( Piosenka wydaje mi się, że była zagraniczna, jeśli chodzi o wokal piosenkarki to niestety nie umiem dokładnie określić, ale operowy chyba nie był. Może dla ułatwienia zamieszczę nagranie jak mniej więcej ten flet(lub coś takiego piszczałkowo podobnego) grał w tej piosence.

  • Jodła88Jodła88 Użytkownik
    edytowano 27.12.20 o 21:03

    Ta melodia kojarzy mi się z zespołem The Corrs, ale nie mogę sobie przypomnieć tytułu

    Zmieniony przez Jodła88
  • To, to pierwsze! Nie wiem dlaczego skojarzyło mi się, że to zagraniczna piosenka i, że śpiewa ją kobieta, ale bardzo dziękuję za pomoc:D

  • Zdarza sie nawet najlepszym ;)

    Podziękował(a) (1)Wixi77
  • do tego ta piosenka jest z lat 2000-2010 xD

Aby dodać odpowiedź, musisz się zalogować lub zarejestrować.