Muzyka z filmiku

Bardzo pilnie potrzebuję pomocy

«13456712

☹BŁAGAM POMÓŻCIE MI ZNALEŹĆ TE PIOSENKI☹

Jeżeli znajdziecie tytuł jednej, dwie lub wszystkie ŚMIAŁO PISZCIE❗❗❗Jeżeli macie filmik z youtube lub stronę internetową podajcie link z tytułem piosenki.

Próbujcie szukać wszystkimi waszymi sposobami. Przeszukajcie jak tylko to możliwe: aplikacjami do rozpoznawania utworow, na youtube, google, na stronach internetowych, szukajcie hasłami np. epic music, soundtrack music, instrumental itd.

☹BARDZO MI ZALEŻY NA TYCH PIOSENKACH☹BŁAGAM WAS. ❗TYLKO WY MOŻECIE MI POMÓC❗

KAŻDA propozycja mile widziana!!!

Filmiki Nagrania z playlisty:

Pobieranie danych...

Pobieranie danych...
Filmik drugi: OD 0:00 do 0:15

Pobieranie danych...

Pobieranie danych...
Filmik czwarty: Wykonawcą jest chyba Nick Murray, niestety nie znalazłem tytułu i pełnego nagrania☹

Zmieniony przez LesteroV

Odpowiedzi

  • Up

  • BŁAGAM POMÓZCIE!!!!!!!

  • Up

  • mistrzu weź po kolei te filmiki sprawdz z jakiego programu/ filmu/ audycji pochodza. Wyszukaj na necie kto tworzył muzykę do tego albo jaka wytwornia produkowala muzyke i na stronie wytwórni trzeba szukać

    Popularne wytwórnie to sonoton, atmosphere, arkadia itp

    inaczej my tu chyba nic nie zdzialamy

  • Wszystko już przeszukałem i nic. Soundtracki z tych filmów, trailer music, epic music, aplikacjami do rozpoznawania muzyki. Nawet ktoś kiedyś mi napisał wykonawcę z moany ale nigdzie nie ma tej piosenki. Możliwe że to nie jest Nick Murray. Bo kiedys też szukałem muzyki z zwiastunu Alpha i tam ktoś podał wykonawcę i okazało się że to nie był ten wykonawca, też miałem ogromny problem w znalezieniu tej piosenki, ale inna osoba już ją znalazła. Ale nadal te 4 pioseki nie znalezione. Już kilka lat tego szukam. przeszukałem już wszystko wiele razy i nic nie znalazłem.

    Wszystkie dodatkowe informacje są w opisie tych filmików jakie tam podałem. Musicie kliknąć i na youtube jest opis pod filmikiem.

    Wierzę, że znajdzie się osoba która znajdzie te piosenki.

  • Up

  • Up

  • NADAL PILNIE SZUKAM TYCH PIOSENEK!!!!!! Błagam zainteresujcie się tematem!!!!!!!!!!!!!

  • Up

  • Up

  • Nadal PILNIE szukam tych piosenek

  • Up

  • JennieJennie Użytkownik

    Pobieranie danych...
    czy tego szukasz od 0:15 do 0:30 ????

  • wajderykwajderyk Użytkownik
    edytowano 4.08.20 o 12:47

    Tak nadal tego szukam, ale nikt nie chce pomóc i to mnie martwi

    Zmieniony przez wajderyk
  • Up

Aby dodać odpowiedź, musisz się zalogować lub zarejestrować.