Co to za kapela?

Witam. 19 czy 20 lat temu, gdy korzystałem z wypożyczalni płyt w moim mieście, wpadła mi w ręce pewna rockowa płyta. Okładka raczej skromna, ciemna (szarość lub granat). Napisy niekrzykliwe. Wydawało się po okładce, że ma się do czynienia raczej z muzyką elektroniczną. Z nazwy zespołu pamiętam tylko, że zaczynała się na 'O'. Muzyka podobna do Dream Theatre, Riverside, itp. Chciałbym do niej teraz wrócić. Niestety żadnej melodii nie jestem w stanie zanucić. Pamiętam tylko, że kilka utworów zaczynało się bardzo spokojnie, długo się rozwijały, a na koniec był ogień - ciężkie gitary niczym Metallica. Nie było ich zbyt wiele, ale za to były długie. Wtedy zrobiła na mnie ogromne wrażenie, ale po oddaniu płyty i kilkunastu latach pamięć o niej mocno się zatarła. Wtedy nie stać mnie było na zakup własnego egzemplarza. Wyczerpałem już chyba wszystkie metody, żeby coś znaleźć, coś sobie przypomnieć. Strona progarchives.com też nie pomogła. Jesteście moją ostatnią próbą. Posiadam tylko szczątkowe wspomnienia opisane wcześniej, więc zrozumiem jeśli to za mało. A może jednak ktoś coś kojarzy? Pozdrawiam i z góry dzięki, Michał.

Odpowiedzi

Aby dodać odpowiedź, musisz się zalogować lub zarejestrować.