Co to za piosenka ?

2»

Odpowiedzi

  • JennieJennie Użytkownik

    Może Amy Grant - Baby Baby

    Podziękował(a) (1)doomfan
  • @Jennie Też myślałem, że to jest to w pierwszej chwili, ale potem niestety okazało się, że to nie o to chodziło. Utwór dosyć ładny i nawet dość podobny do tego o co mi chodzi, niestety to dalej nie to. No i co tu dalej robić ? Już rozkładam ręce - cały czas ślęcze przy radiu z nadzieją, że w końcu może to kiedyś gdzieś kiedyś puszczą. Jak to puszczą to chyba tam do nich zadzwonię i dam im ochrzan (delikatnie mówiąc) za to "czego tak rzadko to puszczają i czemu do tej pory od dawien dawna tego nie puszczali". Pamiętam, że to była naprawdę ładna i znana piosenka, a tu Ci nie grają tego nigdzie. A jak znowu nie puszczą tego nigdzie nigdy to też źle, bo się chyba pochlastam z frustracji, że nijak się dowiedzieć co to był za utwór. Ehhhhhhhhhhhhhh, szkoda gadać.

  • Pobieranie danych...

    Podziękował(a) (1)doomfan
  • Pobieranie danych...

    Podziękował(a) (1)doomfan
  • Pobieranie danych...

    Podziękował(a) (1)doomfan
  • A może to coś z repertuaru Ace Of Base?

    Podziękował(a) (1)doomfan
  • Pobieranie danych...

    Podziękował(a) (1)doomfan
  • doomfanddoomfan Użytkownik
    edytowano 29.04.20 o 00:29

    Dobra - widzę, że nie ma co. Może zróbmy w ten sposób, że dawajcie wszystko co Wam przyjdzie do głowy, a "nóż, widelec" może się w końcu uda. Jak tak dalej pójdzie to chyba znienawidzę tą piosenkę nawet jak ją w końcu rozpoznacie bo daje już widzę wszystkim "w kość" (mnie też, bo robię co mogę, a im dłużej próbuję tym zaczynam dostrzegać, że moje próby są daremne i bezsensowne). Nie wiem czy jest sens się tak męczyć dalej, bo to już kompletny nonsens - tak sobie można zgadywać co to jest w nieskończoność i może się trafi, a może i nie i co wtedy ? To jak gra w totka albo rosyjską ruletkę czy generalnie hazard wszelkiego rodzaju - albo się uda albo nie, szanse 50/50, że się uda albo że się nie uda. :)

    Chyba wszystkim podziękuję za pomoc i tyle z tego będzie. W takiej sytuacji nie wiem nawet jakbym miał się odwdzięczyć za taką katorgę wszystkich dookoła, a bogaty niestety nie jestem lekko mówiąc żeby tu kogoś obsypać złotem.

    Zmieniony przez doomfan
  • A ja mimo wszystko jeszcze coś dorzucę:

    Pobieranie danych...

    Podziękował(a) (1)doomfan
  • Jak ktoś trafi właściwie to po prostu oznaczę jako rozpoznane, a innym podziękuje za zaangażowanie w temacie, bo już nie chce mi się nic pisać. Mam totalnego doła.

  • Mr. Big - Wild World

    Podziękował(a) (1)doomfan
  • @Gene_Dowbrey Tak !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! To jest to !!!!!!!!!!!! Jesteś geniuszem !!!!!!!!!!!!!!!!! O kuźwa, własnym oczom nie wierzę, hah, XD ! Trafiłeś w dziesiątkę ! Nawet nie zdajesz sobie sprawy w jaką teraz popadłem euforię, hahah. Skąd ten kawałek wytrzasnąłeś chłopie, że tak spytam z ciekawości ? Z Radia Złote Przeboje masz jakąś listę największych muzycznych hitów czy jak ? No to nieźle, a już muszę przyznać, że nadzieja we mnie zgasła do zera, a tu taka miła niespodzianka. Ty też pamiętam trafiłeś mi ten utwór Malcolm McLaren ft. Catherine Deneuve - Paris Paris co też nie spodziewałem się, że ktoś to trafi, a tu proszę - jednak można. Także jak możesz Mistrzu - daj mi znać skąd Ty to wszystko tak wiesz. Wiesz ja jestem muzykiem z wykształcenia i też znam sporo kawałków w związku z tym, ale Twoja wiedza mnie po prostu miażdży i nokautuje. Jeszcze raz serdeczne dzięki.

    Innym też dziękuję za zaangażowanie.

    Pozdrawiam Wszystkich Was bardzo serdecznie.

  • Szczerze powiem, że też mi to nie dawało spokoju, bo skoro to kawałek z radia Zet lub Złote Przeboje to muszę go znać. Gdy był nowy w 1997 roku to był na liście przebojów Radia Zet. Skąd go wytrzasnąłem? Jakoś sam mi się przypomniał. Podałeś bardzo szczegółowy opis, zarówno melodii jak i głosu wokalisty i chórku. Sam to "słyszałem" w myślach. Jeśli nie był to Lionel Richie czy Jon Secada to próbowałem dopasować liczne w latach 90 boysbandy. I tak trafiłem na ... girlsband :-)))) Ale też nie byłem pewien, bo nie było tam "bejbe bejbe" ale to "yeye yeye" jakoś mi pasowało do Twojej melodii a głos wokalisty do głosu Jona Secady. Pozdrawiam i cieszę się, że mogłem pomóc. P.S. są tu ludzie o znacznie większej wiedzy niż ja. Moja dziedzina to pop i rock z lat 60-90. W techno, rapie i metalu raczej nie jestem mocny, no chyba, że w tych starszych kawałkach.

    Podziękował(a) (1)doomfan
Aby dodać odpowiedź, musisz się zalogować lub zarejestrować.