Poszukuję bardzo ciężkiego do rozpoznania teledysku z Vivy. Bardzo proszę o pomoc.

Cześć wszystkim :) Poszukuję teledysku opisanego poniżej.

Teledysk jest już stary ( 20 lat na pewno ), ale podejrzewam, że z przedziału 1992- 1998. Zapamiętałem tylko, że co jakiś czas podczas trwania teledysku pojawiała się łysa, szczupła, biało- skórna kobieta, niczym duża lalka z dużą ilością kolczyków w uszach. Była bez ubrań, a z jej ciała "wychodziły" podłużne jakieś ozdobne złote pręty lub kolce (nie wiem jak to nazwać) i robiła różne pozy. Bardzo zapamiętałem te jakby pręty wychodzące z tego ciała, bo jak byłem mały i patrzyłem na ten teledysk na VHS to się tej kobiety- lalki bałem. Zamiast stanika miała takie podłużne stożki. Była pokazana od pasa w górę, czasami z profilu i z tego co pamiętam, to nie śpiewała tylko co jakieś czas się pojawiała i robiła to po lewej stronie teledysku. Teledysk był oczywiście kolorowy i jeżeli mnie pamięć nie myli, to kolor tego teledysku był taki żółtawy. Piosenka była chyba śpiewana po angielsku i nie był to żaden hip hop, rap ani rock.

W wyniku moich bardzo długich poszukiwań i przeglądnięciu dziesiątek tysięcy (!) teledysków, udało mi się zaobserwować, że tak kobieta- lalka występowała też w dużo innych teledyskach. Między innymi : 3 0 matic- Success, Snap- Power 1996, Holly Johnson- Legendary Children. Pomimo tej wiedzy i tak nie potrafię tego teledysku znaleźć.

Ten teledysk na pewno należy to grupy takich " pobocznych " teledysków, który kiedyś leciały na vivie i mtv, a teraz prawie nikt o nich nie pamięta. Nie była to Madonna, Sinead O' Connar, Bjork, Pharao i wiele innych, bo po prostu wszystko to już przejrzałem.

Zmieniony przez [Usunięty użytkownik]

Najlepsza odpowiedź

Odpowiedzi

Aby dodać odpowiedź, musisz się zalogować lub zarejestrować.