Zagraniczna piosenka z dyskoteką i światłami w teledysku

Jakiś czas temu trafiłem na ten kawałek, ale go zgubiłem. To piosenka zagraniczna, śpiewa to kobieta i jest to połączenie wolnej piosenki z dobrą elektroniką w refrenie. W refrenie przenosi się tak jakby na dyskotekę, jest przyśpieszenie fajny drop i światła dyskotekowe, potem jest zwolnienie, pokazana jest ona.

Najlepsza odpowiedź

  • Zaakceptowana

    O kurde, sorry, walnąłem pomyłkę, wpisałem nie w ten temat co było trzeba hahaha xDD To miałem wkleić w 2 temat, który założyłem aaaaaleee znalazłem też tą piosenkę!!! haha :D Na starym koncie!

    Pobieranie danych...
    O to mi chodziło :D

Odpowiedzi

  • Chicane - Saltwater, na 'dzien dobry'. Z tym mi sie kojarzy Twoj opis, to dosc stary utwor, ale sam nie okresliles jaki czas temu ;)

  • Ja mam propozycję w podobnym stylu: CJ Stone - Shining Star

  • Sorki, że dopiero dziś, całkiem zapomniałem, niestety żadna z tych, to nie taka stara piosenka, kurcze na refrenie zaczynała się dyskoteka, światła dyskotekowe impreza, ludzie tańczą, śpiewa to kobitka, to nie był jakiś wielki hit ale piosenka fajna z fajnym dropem :D

  • Junior Caldera feat. Sophie Ellis Bextor - Can't fight this feeling ?

  • Kolejna propozycja:

    John Dahlback - Blink

  • Niestety dalej nie :c To trochę starsza kobita niż ta z Junior Caldera feat. Sophie Ellis Bextor - Can't fight this feeling

  • nie do końca zgadza się z opisem, ale strzelam:

    Pobieranie danych...

  • Niestety nie :CCC Ta babka, która to śpiewała to coś w stylu wyglądu i lat Kozidrak, no moze trochę mniej, ale piosenka nie była jakimś dużym hitem, takie coś w stylu Indie, więc chyba ciężko będzie to znaleźć :c

  • ZNALAZŁEM!!! VITALIC - Waiting for the Stars :D :D Wpisałem w Spotify początek Vit i strzeliłem :D Dzięki za zaangażowanie :D

  • Pobieranie danych...

  • Troche (bardzo) pomyliles najistotniejsze i najwazniejsze szczegoly ;)

  • axe7axe7 Użytkownik

    Faktycznie, piękny kobiecy głos

  • Gdyby nie stare konto to już nigdy bym tego nie znalazł, bardzo mało znana piosenka :D

Aby dodać odpowiedź, musisz się zalogować lub zarejestrować.