Jaki jest tytuł tej piosenki?

Hejka. Jak w temacie, poszukuję jednego dance'owego utworu. Jedyne co pamiętam to urywek tesktu: 'get rotation, frequent play and sound sensation... round and round and round and round the world'. Dla informacji mogę dodać, że słyszałem go dzisiaj przed 12:40 i we wtorek przed 8:10 an Radiu Park. Byłbym bardzo wdzięczny za pomoc :)

Najlepsze odpowiedzi

  • To akurat znam, ale już nie ważne bo znalazłem. Nie była to piosenka Bryana Adamsa, ale odświeżona wersja 'Right Here Waiting For You' Richarda Marxa przez Mario Bischina brzmiąca tak jakby ją Komodo robił :)

  • Tak mimochodem co do tej pierwszej piosenki do której znałem tylko urywek tekstu, jakby ktoś był ciekawy, to jest to Rimini Project - The Plan (BIDH Italo Remix) :)

Odpowiedzi

  • Dobra, tamto już nie ważne, no chyba że ktoś wie to byłbym wdzięczny. Dzisiaj słyszałem w tym samym radiu piosenkę Bryana Adamsa w stylu grupy Komodo (jeśli ktoś ich nie kojarzy tak odsyłam do utworów 'Is This Love' i 'I Just Died In Your) brzmiąca dokładnie w stylu tych dwóch ich wymienionych utworów. Jeśli ktoś zna tytuł tego utworu byłbym bardzo wdzięczny :)

  • Spawdz Chicane feat. Bryan Adams - Don't Give Up, ale to juz leciwe ;)

Aby dodać odpowiedź, musisz się zalogować lub zarejestrować.