Romantyczne teledyski, z występem kobiety i faceta

199101103104105

Odpowiedzi

  • Jean22 this is choroszo?

  • Lx24 - Красавица

    Pobieranie danych...

  • Jean22Jean22 Użytkownik

    Proszę moderatora o usunięcie powyższej piosenki, to nie kabaret..

  • Popros takze moderatora o usuniecie 100 twych piosenek, w ktorych nie ma tego, co jest wskazane w nazwie watku "Romantyczne teledyski, z występem kobiety i faceta"

  • Jean22Jean22 Użytkownik

    Jestes bezczelny. Jest w nich jakiś romantyzm bo każdy czuje inaczej z czym jestem tolerancyjny ale Ty zapusciles jakąś pijaczką piosenke od humoru.

  • naknnak Użytkownik
    edytowano 8.09.18 o 10:22

    Protestuje, jaki kabaret? Przecież to najbardziej prawdziwy teledysk jaki ostatnio widziałem. To jest samo życie. Dla mnie rewelacja.

    Zmieniony przez nak
    Podziękowali (2)oleg_pitkin papcia
  • oleg_pitkinoleg_pitkin Użytkownik
    edytowano 9.09.18 o 11:19

    Romantyzm w "twoich" piosenkach chyba jest (w niektorych), ale zabraklo do nich teledyskow z kobieta i mezczyzna. Czytaj uwaznie nazwe watka. Skoro uwazasz moj teledysk za "kabaret", to zwracam uwage na to, ze cale wasze disco-polo jest kabaretem. Wokalista to zawsze jakis chlop o wiesniackim wygladzie, w teledysku akcja z tanim flirtem + bezgustowna muzyczka w stylu 80-ch. Czy to mozna traktowac jakos inaczej?

    Zmieniony przez oleg_pitkin
  • Ten teledysk dostal nagrode w glownej kategorii BEST MUSIC VIDEO na BERLIN MUSIC VIDEO AWARDS 2018

    Pobieranie danych...

  • Jean22Jean22 Użytkownik

    Oleg wszyscy mamy rację...romantyzm to temat rzeka, wiele się pod tym kryje, charaktery, uczucia, forma dnia, każdy ma inną.Oczywiście, że ścisły temat występ faceta z kobieta nie jest zachowany, bo to ograniczenie należy poszerzać. Ja nie jestem od cenzury, jest tutaj moderator, zatem zamieszczajcie co wam na duszy leży, zachęcam aby te propozycje wypływały z Was swobodnie, to co z serca płynie.

  • Jean22Jean22 Użytkownik

    Stevie Wonder - I Just Called To Say I Love You

    Pobieranie danych...

  • Jean22Jean22 Użytkownik

    Piosenka sentymentalna, jak z życia.

    MIRAGE - Tęsknię

    Pobieranie danych...

  • Jean22Jean22 Użytkownik

    Barry White - YOU"RE THE ONE I NEED

    Pobieranie danych...

  • Ida Galich - Предприниматель

    Pobieranie danych...

  • LITTLE BIG — SKIBIDI (Romantic Edition)

    Pobieranie danych...

  • Jean22Jean22 Użytkownik

    Co taka cisza? Tutaj nie ma romantycznych dusz? Życzę Wam udanych wakacji. Ja łącze pracę z intensywnymi imprezami, pare miast już zdobyłem, super przygody i ludzie. Manchester - Lubie Twoje Wlosy

    Pobieranie danych...

Aby dodać odpowiedź, musisz się zalogować lub zarejestrować.