Piosenka z dźwiękiem zakłócania fal radiowych przez komórkę starego typu, Radiostacja ok.2003 r.

Jeśli kojarzycie dźwięk jaki wydawały kiedyś głośniki przy łączeniu się komórki z anteną ( sms lub rozmowa) to była puszczana na początku lat 2000 w Radiostacji- piosenka z tym dźwiękiem. Wiele osób rzucało się do telefonów sprawdzić, co przyszło, a to był dźwięk wykorzystany w utworze, pojawiający się tam wiele razy.

Odpowiedzi

  • Mario Piu - Communication

    Podziękował(a) (1)Aspazja314
  • Dziękuję, ale niestety nie o ten utwór mi chodziło. W tamtym nie było dźwięku dzwoniącego telefonu tylko wykorzystany dźwięk zakłócenia fal radiowych. Pozdrawiam! :-)

  • Przypomnialem sobie o jeszcze jednym utworze z tamtych lat -- "Komura". Na YT mozna znalezc jako DJ EDS - Komura. Daaawno temu mialem w swoich zbiorach, gdy sciagalo sie muze jeszcze z Napsterow, Audiogalaxy itp ;) Jesli nie to, to szukamy dalej ;)

    Podziękował(a) (1)Aspazja314
  • Jeszcze nie to :-) Tamten utwór podpięłabym pod muzę elektroniczną, ale mniej techno. W klimacie Radiostacji. Chyba z damskim wokalem. Ale ręki sobie nie dam obciąć.

  • może Einstürzende Neubauten-Anrufe In Abwesenheit?

    Podziękował(a) (1)Aspazja314
  • Dziękuję, niestety, to nie to. Chociaż im dłużej nie mogłam znaleźć on line tej ścieżki, tym większa we mnie wzbierała nadzieja. :-)

  • DUAL BAND - GSM ?

    Tatarola - who is calling ?

    Podziękował(a) (1)Aspazja314
  • Dziękuje, ale to też nie to. :-) Zanim napisałam na tym forum, sporo googlowałam i wszystkie propozycje z tej listy sprawdziłam: [link:reddit.com]

  • Dziękuje, ale to też nie to. :-) Zanim napisałam na tym forum, sporo googlowałam i wszystkie propozycje z tej listy sprawdziłam: [link:reddit.com]

  • Może to nie była czysta " elektronika" i wprowadzam Was w błąd? Jeśli kojarzycie jakąkolwiek , niewymienioną jeszcze piosenkę z dźwiękiem zakłóceń fal- proszę o typy!

Aby dodać odpowiedź, musisz się zalogować lub zarejestrować.