tytułu piosenki i wykonawcy techno lata 99 juz rozpoznany

Teledysk techno w którym wystepuje chudy azjata goła klata, ma chyba spodnice skórzaną do tego glany. Miejsce jakby platforma wiertnicza pelno rur. Uderzaja w metalowe beczki czy jakoś tak. Techno lata 90-00 kolorystyka zielona... d.o.o.n.s czy dons badz roots ... coś a la huri khan storm

Zmieniony przez czawder

Najlepsza odpowiedź

  • Zaakceptowana

    Pobieranie danych...
    I teraz możecie sobie zobaczyć ile pamiętamy z dawnych lat i jakie figle płata nam pamięć... dzisiaj cos mnie tknelo zeby wpisac roons... i zanim skonczylem google juz poratowalo???? dzięki za pomoc. Pozdrawiam. Ps. Wtedy ten kawałek wydawal mi sie lepszy...

Odpowiedzi

  • czawdercczawder Użytkownik
    edytowano 22.01.19 o 20:06

    Podobne do storm jesli chodzi o teledysk. Ci azjaci spoglądają gdzies w górę. Jest ich kilku 3 4. Nosza duze buty i smieszne waskie okulary p.sloneczne jak to bylo kiedys. Puszczane na viva i viva2

    Zmieniony przez czawder
  • rocco everybody ?

    Podziękował(a) (1)czawder
  • Nie nie. To nie to. Kurcze kojarzy mi sie nazwa d.o.o.n.s. ale przegladam yt i nie widze. Klimat podobny do tego storm huri khan co pisalem wczesniej... szacun dla tego kto po tych moich opisach go odgadnie. Najlepsze jest to ze mam ten teledysk na tasmie vhs... ale nie wiem gdzie ona jest. Lata 96-99. Nosili ogromne buty na tych chudych nozkach. Ten azjata w skorzanej kiecy mial brodę. Dluzsza taka i chyba waskie okulary.

  • jest taki dj D.O.N.S , ale nie wiem czy to dobry trop

    Podziękował(a) (1)czawder
  • Tez myślałem o nim ale na yt nie widze tego kawałka. Ale dzięki za próbę ????

  • :) mati

  • Taki los muzyki. Coś co kiedyś było na owe czasy hiciorem przy dzisiejszym rozwoju cyfrowych instrumentów i efektów komputerowych czasami wypada blado. Podobnie jak z samochodami. Byle jaki mały samochodzik ma teraz lepszy wypas niż kiedyś Mercedesy. Ale ja i tak lubie stare samochody i muzyke. I ten kawałek też mi się podoba tym bardziej, że jakimś cudem do dziś go nie znałem. Przypomina mi to bardzo muzycznie Snap - Exterminate.

    Podziękował(a) (1)czawder
Aby dodać odpowiedź, musisz się zalogować lub zarejestrować.