Dwie piosenki ska i reggae.

Witam! Poszukuję dwóch utworów z lat 90, obydwie w "jamajskim" stylu, z którymi wyszukiwarki nie potrafią sobie poradzić. Pierwsza z nich to znany przebój reggae pt. "Girlie Girlie", ale nie chodzi mi o oryginalną wersję Sophii George ani o cover Blondie ale o inny cover wykonywany w latach 90 przez duet: słodką blondyneczkę oraz grubego, ciemnoskórego Jamajczyka z dreadami. Puszczała go Polonia1 ok. 1994 roku. Druga to utwór w stylu ska, popularny ok. 1999/2000 roku, śpiewany przez mężczyznę a w refrenie padały takie słowa: "You make my life so bright, you make me sing like ooo...". Gość miał głos podobny do wokalisty Men at Work - Colina Haya (może to on???), ale w ich dyskografii nie znalazłem takiego utworu. ten utwór dość często leciał w Radiu Flash.

Najlepsze odpowiedzi

Odpowiedzi

  • RRobRRob Użytkownik
    edytowano 15.12.18 o 00:20

    hm... w 1994 faktycznie była przeróbka zrobiona przez niemieckiego I-Lab ‎– Girlie Girlie , może to o to ci chodzi. Jakby co dysponuję plikiem mp3 do odsłuchu

    EDIT znalazłem też to z `94, bardzo podobne do powyższego

    Pobieranie danych...

    Zmieniony przez RRob
  • Dziękuję! Może być i to ale głowy nie dam, bo te wersje są podobne. Szkoda, że w necie nie ma teledysku. Był grubas z dreadami i ładniutka blondynka, akcja toczyła się w jakimś pomieszczeniu, był też na początku rysunek kuli ziemskiej. Możesz zapodać tego I-Laba.

  • I-Lab - to jest dokładnie ta wersja, której szukam! Poznałem głos tego grubasa. Dziękuję i pozdrawiam!

  • Ok, to "girlie girlie" już mamy za sobą a to jest ten drugi utwór. Zgrałem dyktafonem z kasety

  • Jodła88 dzięki wielkie!

  • Drobnostka :)

Aby dodać odpowiedź, musisz się zalogować lub zarejestrować.